Tümosan 80-75

Bizim 2013 model 80-75 imiz var ilk aldığımızda kalkış yaparken bile bayılıyordu dediler traktör daha yeni açılır 500 saatten sonra açılmadı geçen yıl pompa ayarı yaptırdık samimi söylüyorum çekişi 2 katına çıktı pompa ayarı yapan kişi dedi bu traktör tabi çekmez bunda ayar denilen bişey yok ki biraz yakıtı artacak ama deli gibide çeker dedi aynen öyle oldu yeni traktör alınca hangi marka olursa olsun bence pompa ayarı yaptırın farkı göreceksiniz

Bizim 2013 model 80-75 imiz var ilk aldığımızda kalkış yaparken bile bayılıyordu dediler traktör daha yeni açılır 500 saatten sonra açılmadı geçen yıl pompa ayarı yaptırdık samimi söylüyorum çekişi 2 katına çıktı pompa ayarı yapan kişi dedi bu traktör tabi çekmez bunda ayar denilen bişey yok ki biraz yakıtı artacak ama deli gibide çeker dedi aynen öyle oldu yeni traktör alınca hangi marka olursa olsun bence pompa ayarı yaptırın farkı göreceksiniz
Hayret o traktorun pompayi niye onceden acmamislar benden size bilgi sanzimana dikkat edin kirabilir

Gücü iyi olsun, masraf cikarmasin diye sıfır traktöre fazla para ver, sonra bekle açılsın sonra gör palavralari ve hüsran. Sonra parayla pompaciya ayarlat. Sonunda aradığını bulmuşsun barı.
Traktöre ufak tefek modifiye yaptırmak isteyenlerin kafasında soru oluyo, acaba orijinalliği bozulur mu, koskoca fabrika ayarlamış tır diye. Boşuna büyütüyoruz gözümüzde,

• Beğen
Tepkiler: osmanli

Pompayı kim ayarladı hakan bey, isim ve yer verirsen, diğer çiftçi arkadaşlarımızda faydalanıp memnun olsunlar..