Yem karma Makinesi

Ben alpler’in 2.5 m3 ünü kullanıyorum gayet memnunum servisi çok iyi taa bursadan sakaryaya 1 gün sonra geliyorlar dedikleri saatte benim çiftlikteler tavsiye ederim Not(3 balya saman alıyor 20hayvana tek seferde bakıyor) IMG_3690.JPG

• Beğen
Tepkiler: realmmt
50 besi hayvanına yetecek ve elektrikle çalışacak bir karma makınası düşünüyorum. Tecrübe ve tavsiyelerinizi bekliyorum. dağıtım işini torbalara koyup yapmayı düşünüyorum. teşekkurler
.

50 hayvana yetecek yem karma makinesi 8m3 olmalıdır. 8m3 makina elektrikle calıstırılabilir mi bilmiyorum pek sanmıyorum açıkcası. Elektrikle maksimum 3m3 makina calısır. Siz 3m3 makina alıp iki üç sefer ayrı ayrı karıp verebilirsiniz ancak. yinede en saglıklısı eğer imkanınız varsa traktör ile çalışan bir 8m3 almanız.

• Beğen
Tepkiler: azerr
50 hayvana yetecek yem karma makinesi 8m3 olmalıdır. 8m3 makina elektrikle calıstırılabilir mi bilmiyorum pek sanmıyorum açıkcası. Elektrikle maksimum 3m3 makina calısır. Siz 3m3 makina alıp iki üç sefer ayrı ayrı karıp verebilirsiniz ancak. yinede en saglıklısı eğer imkanınız varsa traktör ile çalışan bir 8m3 almanız.

Cevabın için teşekkür ederim. 50 tane besi hayvanı için 8 metreküp çok fazla değilmi? traktör bizim bölgede yok. Ayrıca onu almak ta ekstra maaliyet elektrikli yem karma düşünüyorum.

Elektirik calistirir 6 m3 var gayet guzel calistiriyo sadece ona uygun sartel takmak gerekiyo panele

merhaba, yazılanlardan anladığım kadarıyla dikey yem karma daha tavsiye ediliyor yulaf gibi otlarda sarmaması ve altta yem kalmaması için . elektrikli de kullanılabilecek 6 veya 8 m3 makina tavsiyesi yapabilirmisiniz dayanıklı fiyat /performans oranı iyi olan.