Mini tiller tavsiye

Mini tiller almayı düşünüyoruz aklımda orhay tarımınkiler var başka önerebileceğiniz marka var mı? Tek şase olsun istiyoruz onun için 29ludan yukarı yok diye biliyorum traktörler 107 ve 120 HP ikisinden birinde kullanıcaz ufak gelir mi?

Mini tiller almayı düşünüyoruz aklımda orhay tarımınkiler var başka önerebileceğiniz marka var mı? Tek şase olsun istiyoruz onun için 29ludan yukarı yok diye biliyorum traktörler 107 ve 120 HP ikisinden birinde kullanıcaz ufak gelir mi?

Traktorunuzun markasinada bagli bence ama ideladir orhayin ayaklar zaten 12 cm aralikli oldugi icin 29 alirsaniz 35 li mini tillerin goturdugu genislikte yer goturecektir yolda gitmesi problem ise katlamali 31 li alabilirsiniz ben 2 tane kullaniyorum orhaydan memnunim cok saglam makine

29' lu MF' ye de ufak gelir ama. Asıl TR' ye ufak gelecektir. O yüzden şasesinin sağlam olmasına özen gösterin. Özellikle bağlantıları çift civatalı olsun. Ön şasede kalın olan modellerden ve markalardan tercih etmeye özen gösterin derim. Bizde Döşemenler 29' lu var. Traktörlerimize uyuyor. Ama az daha büyük olsa daha da iyi olabilir. Bizde tek şase olsun diye bir tanesini öyle tercih ettik.

Traktorunuzun markasinada bagli bence ama ideladir orhayin ayaklar zaten 12 cm aralikli oldugi icin 29 alirsaniz 35 li mini tillerin goturdugu genislikte yer goturecektir yolda gitmesi problem ise katlamali 31 li alabilirsiniz ben 2 tane kullaniyorum orhaydan memnunim cok saglam makine

Hangi marka alsın bu gariban Ethem söyle bakalım :) az pahalı olsun ömürlük olsun

• Beğen
Tepkiler: Ethem ertürk
Bende en az 4 veya 4.5 MT iş genişliğini öneririm. Köyde yeni alan arkadaşlar var memnunlar markasını öğrenmeye çalışacağım. Piyasaya yeni tek merdaneli modelleri çıktığını duydum biraz yaş toprakta bu modeller toprak toplamiyor daha kullanışlı diyorlardı.

Be de 41 li dosemenler var 110 erkunt 2. Vitesle problemsiz cekiyor IMG-20180410-WA0000.jpegIMG_20180320_180642.jpg

• Beğen
Tepkiler: erkunt_34
traktör td 90
benimki 27 li çok rahat gidiyor.Merdaneler pistonlu old. için istediğin kadar batırabiliyorsun.27 li çok rahat çeker.Malzeme kalitesi hakkında kafanızda soru işareti olmasın yalnız fiyatta anlaşın piyasaya göre 700-800 pahalı almıştım.

Sizde Aysan marka mini tillerde oldu galiba orhaydan sonra neden onları tercih ettiniz? Size göre hangisi daha iyi fiyat olarak aralarında çok fark var mı?

• Beğen
Tepkiler: Ethem ertürk