Güngör Tarım Makinaları - Mibzer

Firma'dan Yüksel bey ürünlerin fotoğraflarıni iletti. Niyeti olan arkadaşlar inceleyebilir. Her türlü fiyat vs bilgisi için kendi cebini ve firma noyu paylaşıyorum.
Yüksel Güngör..:05336566696
Firma telefon....:0282 427 50 10 IMG-20181129-WA0023.jpgIMG-20181129-WA0024.jpgIMG-20181129-WA0025.jpgIMG-20181129-WA0022.jpgIMG-20181129-WA0006.jpgIMG-20181129-WA0007.jpgIMG-20181129-WA0008.jpgIMG-20181129-WA0003.jpgIMG-20181129-WA0005.jpg

Firma'dan Yüksel bey ürünlerin fotoğraflarıni iletti. Niyeti olan arkadaşlar inceleyebilir. Her türlü fiyat vs bilgisi için kendi cebini ve firma noyu paylaşıyorum.
Yüksel Güngör..:05336566696
Firma telefon....:0282 427 50 10

Birde web sitelerini ve web sitesinde yer alan ürün katoloğunu güncellerseler güzel olacak. Zira resimlerde gözüken ürünler ne katologta ne de web sitesinde yer almıyor.

• Beğen
Tepkiler: ufukk
Ekim hata götürmez. Ekim makinesi yüksek çıkış oranı sağlayacak tasarımda ve verimde olmak zorunda
Iki sezondur üniversal ekim makinesi ile ekiyorum (nohut kimyon buğday)
Bölgemde çok az üniversal ekim makinesi var . Sürekli takip altındayım ve oldukça fazla takdir alıyorum Ekli dosyayı görüntüle 33067
Ertac bilader nohut ekimini nsl yapıyorsun ,güngörün ekim sistemi hms ile aynıysa biraz bilgi verirmisin sana zahmet. Bende hms balta ayakla ekecem nohutuda o yüzden soruyorum.
Konu harici soru icin kusura bakmayın dostlar.
Güngör tarım makinalarına başarılar bereketli satışlar

Sistem aynı abi
Bi göz açık bi göz kapalı ekiyorum alt klapeleri buğdaydan iki diş fazla açıyorum.
Üst klapeler sonuna kadar açık
Kapalı gözlerin de aşağıdan balta ayakları söküyorum. Sökmeyince onune toplama yapabiliyor
20 li benim mibzer açık Kapalı ayarlandığı için markorler de yeniden ayarlanmalı. Gidip gelmeli ekiyorsan markorler simetrik olmamalı çünkü sol veya sağ da açık gözler yan yana gelir ya çok aralı olur ya da üst üste
Varsa aklina takılan sorabilirsin abi

Sistem aynı abi
Bi göz açık bi göz kapalı ekiyorum alt klapeleri buğdaydan iki diş fazla açıyorum.
Kapalı gözlerin de aşağıdan balta ayakları söküyorum. Sökmeyince onune toplama yapabiliyor
20 li benim mibzer açık Kapalı ayarlandığı için markorler de yeniden ayarlanmalı. Gidip gelmeli ekiyorsan markorler simetrik olmamalı çünkü sol veya sağ da açık gözler yan yana gelir ya çok aralı olur ya da üst üste
Abi biz irtemde en ön ayaklarla ekim yapıyorduk güzel sonuçlar aldık
GünGör de aynı şekil en öndeki ayaklarla ekim yapacaz.Toplamaması için orta ayaklarıda sokuyoruz.
Öndeki ayaklarla denemeni tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: Süleyman19
Abi biz irtemde en ön ayaklarla ekim yapıyorduk güzel sonuçlar aldık
GünGör de aynı şekil en öndeki ayaklarla ekim yapacaz.Toplamaması için orta ayaklarıda sokuyoruz.
Öndeki ayaklarla denemeni tavsiye ederim.
Üç sıralı 20 ayak olduğu için önde 6 ortada 7 arkada 7 ayak var . Sadece önü bırakırsam 2.5 metre de sadece 6 ayak eker
Bu ışte bi yanlıslik yok mu

Sistem aynı abi
Bilği icin teşekkürler bilader , burda daha fazla konuyu dağıtmıyayım bi uygun zamanda ayrı bi konu acarım inşallah orda yardımcı olursun bi zahmet.diğer arkadaşlar icinde bilgi amaçlı iyi olur.

• Beğen
Tepkiler: ertac sahın
Üç sıralı 20 ayak olduğu için önde 6 ortada 7 arkada 7 ayak var . Sadece önü bırakırsam 2.5 metre de sadece 6 ayak eker
Bu ışte bi yanlıslik yok mu
Konuyu bayağı dağıttık ama
Bendeki 24 lü mesela en öndeki ayaklar her iki tarafta şase ye sıfır değil makinanın sağ tarafı içte kalıyor.Ekim sırasında tam 3 metre ekmiyor yanı.22 li olsa onda on ayaklar eşit iki tarafta.