Güngör Tarım Makinaları - Mibzer

Bu balta ayaklardan memnunmusunuz arkadaşlar bölgemdeki mibzerlerin hepsi tek disk şakalak ve tarımöz ayrıca çekilir tip
Ben almayı düşünüyorum balta ayak asılır tip jx65c ye ama köye rezil olmaktan korkutorum 😁
Ve arkasına romörk takılıyormu acaba tohum işini nasıl hallediyorsunuz 50dekar ekecek olursanız tek kişi 😁

Bu balta ayaklardan memnunmusunuz arkadaşlar bölgemdeki mibzerlerin hepsi tek disk şakalak ve tarımöz ayrıca çekilir tip
Ben almayı düşünüyorum balta ayak asılır tip jx65c ye ama köye rezil olmaktan korkutorum [emoji16]
Ve arkasına romörk takılıyormu acaba tohum işini nasıl hallediyorsunuz 50dekar ekecek olursanız tek kişi [emoji16]
2 sezondur buğday nohut kimyon mercimek ekimi yapıyorum. Tarla tesviyesini iyi yapmak gerekiyor. Düz olmazsa derine atabiliyor . Biraz fazla yakıyor. Çekili kadar seri iş yapılmıyor. Römork öne takılıp geri geri gidilebilir tek yolu bu . Tek diskli otun üzerinden atlar tohum dışarıda kalır kimse bişey demez , balta ayak otu ya kenarı çeker ya önüne toplar, adı kötüye çıkar. Ağır tavda teker izini bile eker dışarıda bırakmaz. 20181019_115040.jpg

• Beğen
Tepkiler: Emrah Aktaş