Ekim 2018 Deutz-fahr, Tarımöz, irtem

Kardeşim aynı sistemde ekiliş yapıyoruz bizde tavsiyem mibzer ile traktör arasına demir tapan kullansan çok iyi çünkü yukarıdan bakıldığında traktör izleri kapanmamış yani çukur olarak kalmış ayrica traktörün tekerleri toprağı çok sıkıstıracağı için çimlenme düzensiz olacaktır

• Beğen
Tepkiler: GörkemÇetin
Geçmiş olsun diyelim o zaman , biz 4. İrtem i aldık , zaman zaman ufak tefek sorunlar yaşadık , sonuçta tarlada çalışan bir alet bu ama malının arkasında hep durdu. İşçilik ve hizmet kalitesinden memnun kaldık. Ben iyiye iyi kötüye kötü derim , ama inan bu konuda çok memnun kaldım.irtem müşteriye verdiği değer bakımından en öncü firmalarından biridir. Ticari ahlak vs bakımından olsun , iyi anılarımız ve alış verislerimiz oldu hep.
Güzel firmalarımız var , bir talihsizlik olmuş. Ama sen yinede bu teknoloji den vazgeçme.

bizde iyiye iyi kötüye kötü deriz kötü makineyi kapıda tutmayız sattıktan sonra kötü olmadı bu makina kullanırkende çok sıkıntı açtı şuan eskişehirde irtem mibzer satılmıyor bütün el-alem duymuş...
ilk senesi güzel çalıştı gibi yine rulmanlarda sıkıntı oldu ama göz yumulacak seviyedeydi 2. senesi yay milleri sıkıntı çıkarmaya başladı ekilişine diyecek bişey yok gübreyide tohumuda tam kalibrasyon değerinde atıyordu.
ticari ahlak dediğimiz konu geniş konu herkes helalinden kazanmaya çalışıyor sözde. ben parça istediğimde yanlış parça göndermesi, kargoya geç koymaları, ben ekimimi bitirdikten 15gün sonra gelip biz makinenin arkasında dururuz cart curt deme tarzları hoş değildi. iş sırasında zaman kaybettirmesini saymıyorum hiç.teknoloji hayatı kolaylaştırdığı zaman güzel.

Bereketli olsun Görkem
Sizin bölge bize göre cok farkli ekim yapıyor biz böyle kuruya pek ekmeyiz
Mibzer seçimi ona göre olmalı
Bizde toz sorunu pek olmaz

Teşekkür Ediyorum İsmail Abi, evet toprak yapılarımız çok farklı çatır çatır taşlı yerlerde var trakya tipi saçlı mibzerlerde bilye sistemini açık yapıyor burayada uymadı. onlar yavru avrupa ülkelerine ihraç etsinler biz konya mibzeri kullanırız :)

Kardeşim aynı sistemde ekiliş yapıyoruz bizde tavsiyem mibzer ile traktör arasına demir tapan kullansan çok iyi çünkü yukarıdan bakıldığında traktör izleri kapanmamış yani çukur olarak kalmış ayrica traktörün tekerleri toprağı çok sıkıstıracağı için çimlenme düzensiz olacaktır

gördüğünüz izler yuvak çekilirken çıkan traktör izleri yanlış tarafa bakıyosunuz. düzensiz olmuyor lastik havalrım minimumda

• Beğen
Tepkiler: ebay06
bizde iyiye iyi kötüye kötü deriz kötü makineyi kapıda tutmayız sattıktan sonra kötü olmadı bu makina kullanırkende çok sıkıntı açtı şuan eskişehirde irtem mibzer satılmıyor bütün el-alem duymuş...
ilk senesi güzel çalıştı gibi yine rulmanlarda sıkıntı oldu ama göz yumulacak seviyedeydi 2. senesi yay milleri sıkıntı çıkarmaya başladı ekilişine diyecek bişey yok gübreyide tohumuda tam kalibrasyon değerinde atıyordu.
ticari ahlak dediğimiz konu geniş konu herkes helalinden kazanmaya çalışıyor sözde. ben parça istediğimde yanlış parça göndermesi, kargoya geç koymaları, ben ekimimi bitirdikten 15gün sonra gelip biz makinenin arkasında dururuz cart curt deme tarzları hoş değildi. iş sırasında zaman kaybettirmesini saymıyorum hiç.teknoloji hayatı kolaylaştırdığı zaman güzel.
Anladım , geçmiş olsun.

• Beğen
Tepkiler: GörkemÇetin