Trakkulüp de 11 yıl bugün doldu

Trakkulüp de bu gün itibari ile 11 yıl geçirdim.bilirek veya bilmeyerek yanlışım olduysa affola.
Herkese bol bereketli yıllar dilerim.
Saygı ve selamlarimi gonderiyorum.
Pek aktif olamasakta yıllardır girdiğim nice bilgi sahibi olduğum bu forumda bende hepinize tesekkur ediyorum..
Birde şöyle bir sorunum var nick nasıl değiştirilir..2012 yılıydı sanırım şifremi unuttum deyince parola dahil nickname de sıfırlanmıştı benimde bosluguma geldi oraya e-posta adresimi yazmışım şimdi ise durum bu yardım edebilecek varmı?

Pek aktif olamasakta yıllardır girdiğim nice bilgi sahibi olduğum bu forumda bende hepinize tesekkur ediyorum..
Birde şöyle bir sorunum var nick nasıl değiştirilir..2012 yılıydı sanırım şifremi unuttum deyince parola dahil nickname de sıfırlanmıştı benimde bosluguma geldi oraya e-posta adresimi yazmışım şimdi ise durum bu yardım edebilecek varmı?

Yusuf tuysuze sorsan yol gosterir sana

Bu konuyla mustafa bey ilgilenir.
Trakkulüp isimli üye paneline bunu iletirseniz yardımcı olacaktır.

Ercan Aykuş,ufuk,tulumtaşlı fatih,volkan ve barış uzel.
Ali tokmakçı,gökhan özkan,
Ve daha sayamadığım nice isimler.
Sizi tanıdığım güne yanarım.
Allahım bana başka ceza vereydi.
sizin kahrınız hiç çekilmiyor.
Pehhh. :(

Amin :)

sana 6 aylık kar kış iyi gelecektir bu reçeteyi aksatma soğukta çok kal iyi gelcektir aç karnına günde 4 kere.