Erkunt Kısmet 55 İle 4'lü 12 İnch Pulluk Sürüm

Hayırlı uğurlu olsun. Bize Yap biraz kıyaslama bu traktörleri düşünenlere biraz Bilgi paylaşımı olur.
50 hp traktör olarak ben memnun kaldım,
Motor Perkins Turbo+İntercoller mevcut
Arka biraz hafif kalmış
Klima eksik
Kuyruk mili gayet başarılı ve güçlü
(540-750- Teker devri-Bağımsız debriyaj)
Oks (otomatik kaldırma sistemi) mevcut
Hidrolik manuel kollar daha kullanışlı yapılmalı
Kabin oldukça geniş biraz daha sessiz olabilir
Vites 12 ileri 12 geri
Hidrolik kaldırma kapasitesi gayet güzel
Yakıt konusunda, çok az olmamamakla birlikte yıkım bir yakıt yakmıyor..

• Beğen
Tepkiler: ademin
Hayırlı olsun.Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.
Rodajda 1800 devirle pulluk sürümü ve toprak işlemleri iyi olur.
Hidrolik kumanda kolları genelde sert oluyor, ayar civatası var, fazla gevşetirseniz, kol kendiliğinden yolda ekipmanla hafif hafif iniyor, dikkat ediniz.Hidrolik kumanda kollarının boyu kısa kalıyor, 10 cm lik ek uzatma gerekiyor.

• Beğen
Tepkiler: üsame

Hayırlı olsun.Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.
Rodajda 1800 devirle pulluk sürümü ve toprak işlemleri iyi olur.
Hidrolik kumanda kolları genelde sert oluyor, ayar civatası var, fazla gevşetirseniz, kol kendiliğinden yolda ekipmanla hafif hafif iniyor, dikkat ediniz.Hidrolik kumanda kollarının boyu kısa kalıyor, 10 cm lik ek uzatma gerekiyor.
Teşekkürler Hoca..
Bende hidrolik kumanda kolların ayar vidalarını biraz gevşettim
"Rodajda" yazmışsınız ne kastetmek istediniz orasını anlayamadım.!
Verdiğiniz bilgiler güzel çok sağolun..

50 hp traktör olarak ben memnun kaldım,
Motor Perkins Turbo+İntercoller mevcut
Arka biraz hafif kalmış
Klima eksik
Kuyruk mili gayet başarılı ve güçlü
(540-750- Teker devri-Bağımsız debriyaj)
Oks (otomatik kaldırma sistemi) mevcut
Hidrolik manuel kollar daha kullanışlı yapılmalı
Kabin oldukça geniş biraz daha sessiz olabilir
Vites 12 ileri 12 geri
Hidrolik kaldırma kapasitesi gayet güzel
Yakıt konusunda, çok az olmamamakla birlikte yıkım bir yakıt yakmıyor..
Hüsamettin Bey kolay gelsin. Kısmet için 50 hp turbo intercoller demişsin. Turbo intercoller var mı? Bir de zaten sade motor 50 hp. Turbo intercollerla daha 50 hpden fazla olmaz mı?

• Beğen
Tepkiler: üsame
Hüsamettin Bey kolay gelsin. Kısmet için 50 hp turbo intercoller demişsin. Turbo intercoller var mı? Bir de zaten sade motor 50 hp. Turbo intercollerla daha 50 hpden fazla olmaz mı?
Sağolasın isyankar1985 kardeş..
Elbette turbo ve İntercoller var bilmeden yazmadım internetten araştırabilirsiniz hatta resim olarakta paylaşıyorum..

Araştırdım 2013 modellerin Teknik özelliklerinde ise 50 hp olarak buldum.. PicsArt_12-05-07.36.53.jpgIMG_20181205_193446.jpg

Bizim köyde vardı 2012 model euro 3 motorlu. Onda yoktu o sebeple var mıdır diye sordum. Turbo intercoller varsa gücü 50 hpden fazladır. [MENTION=76199]The_Hoca[/MENTION] motor uzmanı daha detaylı bilgi verebilir.

Bizim köyde vardı 2012 model euro 3 motorlu. Onda yoktu o sebeple var mıdır diye sordum. Turbo intercoller varsa gücü 50 hpden fazladır. [MENTION=76199]The_Hoca[/MENTION] motor uzmanı daha detaylı bilgi verebilir.
Çarşıda meydanda bayi göstermeye gelmişti yazın oda sorduğumda yanlış hatırlamıyorsam 58 hp olduğunu söyledi bereket 60 yerine bunu tavsiye etti ve mersedes karesterik motor olduğunu söyledi ama ben 65 lik ti niyetim onada 96 bin dedi dükkana gel konuşalım dedi sonra vaz geçtim fotona devam