TR6 120 ünlü 5li 14 pullukla sürümde

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kolay gelsin kardeşim, bereketli olsun, kocaoğlan sürüme başlamış.

Nasıl buldun TR6.120 nin pulluk performasını? Traktörün çekişi, kullanımı pullukta nasıl?

Yakıtı ölçme imkanınız oldu mu? Videolardan çok net göremedim, ort. kaç km hızla gidiyor?
Sağol abi başladık hayırlısıyla. 7. Viteste gidiyor toprak ağır tahtalara yapışıyor 6.5 7 km hızla gidiyor videolarda genelde 6.8 km hızla gitmişim. Akıllı difransiyelide devreye soktum çekişi baya etkiliyor 4 teker birden dönüyor. Yakıt olarak tahmini olarak en az 2.5lt yakmıştır ama diğer traktörlerde o şekilde yakıyor. Mf 5450 de 4lü 14 no takılı oda 2C ile sürüyor hız olarak 7 km yapıyor. Güzel tavda 1 vites daha hızlı gidebilir performansı güzel ama garanti bitiminde yazılım yaptırıcam o zaman 140 HP olcak daha rahat çekecektir

Toprak ağırdı bu şartlarda 2.5lt yakmıştır tam ölçme imkanım yok malesef evdeki tankerden dolduruyoruz traktörden genel anlamda memnunuz tavsiye ederim

Yaklaşık 20 gün önce Case maxxum 100 ile deneme yaptım 24+24 vites manüel hidrolik olan model 5 li 10 " profil pulluk ile denedim mümkün mertebe gaddar bi şekilde kullandim 2.2 litre civari yakıtı arazi kara kepir tabir ettiğimiz topraktan.seri bir traktor du kabin sesi birebir ayni.konfor donanımı ve kullanım TSA. T6000. T6. 120 ile aşağı yukari aynu.ayrica traktörde hidrolik sesi biraz fazla gibi bunu bi sebebi olabilirmi.hepsinde ayni.

• Beğen
Tepkiler: doktorsihirbaz
Kolay gelsin MF nin 2D ile gitmesi lazım 4 14 le.Ayrıca kabin içi ses seviyesinde mf baya bir önde t6000 ve tr6 çok ses alıyor.
Kabine gelen ses şanzımandan geliyor her vitesin 3. Ve 4. Kademesinde böyle bir ses geliyor açıkçası beni rahatsız etmiyor hoş bir sesi var videoda ses fazla çıkmış :) malesef toprak yapısı ve ağır tavdan dolayı 5450 2C ile gidebiliyor yağmur yağdı kısmetse 2 gün sonra kalanlarınıda sürücez o zaman 5450yi biraz kullanıcam sürümdeki iç kabin sesine bir bakarım

Yaklaşık 20 gün önce Case maxxum 100 ile deneme yaptım 24+24 vites manüel hidrolik olan model 5 li 10 " profil pulluk ile denedim mümkün mertebe gaddar bi şekilde kullandim 2.2 litre civari yakıtı arazi kara kepir tabir ettiğimiz topraktan.seri bir traktor du kabin sesi birebir ayni.konfor donanımı ve kullanım TSA. T6000. T6. 120 ile aşağı yukari aynu.ayrica traktörde hidrolik sesi biraz fazla gibi bunu bi sebebi olabilirmi.hepsinde ayni.
case ve New Holland hem teknoloji olarak hemde kullanılan parça malzeme olarak nerdeyse aynılar zaten aynı fabrikada üretiliyor diye biliyorum. Ses olarak beni rahatsız edecek bir ses gelmiyor çalışırken kulaklar alışıyor