Beyin yakan satilik ilanlar

125 lira çok afaki bir rakkam.5 bin daha fazla verilip böyle bir ilan değerlendirilebilir.
Aslında bu iki ilan aynı cümlede içinde dahi kullanılmaz ama ülkemizde böyle şeyler oluyor :)
https://www.sahibinden.com/ilan/is-...tor-orjinal-new-holland-t6010-632036815/detay
http://www.agro.kr.ua/files/downloads/ir8107n_inb_t6000.pdf
T6010 Rated power,nominal,net : 101 hp, 400 n.m. %24 tork yedeği var, çok temiz duruyor.Biraz modifiye istiyor.

Beygir gucune T6000 serisinin diger modellerini goz onune aldigimizda tork yedeği ve Torku oldukça düşük değil mi?

5 sınıfı traktörlerde, motor max gücü, brüt verileri var.
6 sınıfında tekerden nominal motor verileri kullanılıyor.Bu yüzden beygir sayıları algılamasında karışıklık var.
Broşürlerde T6010, balya istifleme, büyük çuval taşıma, sarsıntısız çalışma yapılan işlerde kullanılıyor.Motor Euro2 ve intercooler bulunmuyor.İntercooler takılıp pompaya ayar verilirse rahatlıkla 500 n.m. tork üstünü görmesi gerekir.
Patates ekiyor olsak, yüksek tork ihtiyacı olmaz, mısır yeri sürüyor olsak, tesviye yapsak v.s. tork ihtiyaçlarımız değişecektir, filo yapılanması içerisinde ihtiyaca göre üretim yapılıyor.Biz de malesef tek traktör olarak kullanmaya çalışıyoruz.Toprak işlemlerinde hantal olarak algılanabilir.Balya istiflemede, ön kepçede çok rahat kullanımı olur.

• Beğen
Tepkiler: Yaşar Akgün
Aynen hocam tespitlerin katılıyorum.
Case maxxum 100
Newhllnd. TS100A
NEWHLLND. T6010
AYNI donanım ve üst serileride iskelet olarak ayni intercooler ile ve pompa ayarı ile 117 ve 125 hp lere çıkmak hiçte zor değil.onumuzdeki dönemde bu tip traktörlerin değeri anlaşılacak gibi dusunuyorum.

• Beğen
Tepkiler: CELAL KARABULUT
Case maxxum 100
Newhllnd. TS100A
NEWHLLND. T6010
AYNI donanım ve üst serileride iskelet olarak ayni intercooler ile ve pompa ayarı ile 117 ve 125 hp lere çıkmak hiçte zor değil.onumuzdeki dönemde bu tip traktörlerin değeri anlaşılacak gibi dusunuyorum.

Abi case maxxum 110 bence sınıfında tek devasa birşey ve değerini kaybetmiyor 2011 modelleri 165 ten aşağısı yok

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Case maxxum 100
Newhllnd. TS100A
NEWHLLND. T6010

https://tractorchiptuning.com/fr/chiptuning-files/new-holland/t6010/new-holland-t6010-101-101hp
Beygir sayısına dokunmadan +48 n.m.
https://www.tuningbox.com.au/diesel...g/tractors/new-holland/t/t6010-4-5-cr-101.htm
Box (kutu) yazılım ile +25 hp + 100 n.m. gibi uygulamalar mevcut, ihtiyaçlar ölçüsünde yapılmalı, fakat ilk alım aşamasında uygun motor gücü belirlenip tercih yapılmalıdır.Emisyon fark eder.

• Beğen
Tepkiler: Alexander
IMG_1400.JPG
Başını yemiş[emoji848][emoji848]

70-56 motor yağ hacmi 11,5 litredir ve motor yağını karartmaz.Case JX75C de 10 litre yağ alıyor, nedense takviye 4 te Puma yavrusu kedi gibi sesi var.
Burda iveco motorlu 70-66 dan bahsediyoruz. Türk fiat yada tümosan motorlu 70-56 dan değil. Filtre ile birlikte 12.5 litre yağ alıyor. Soğutma sistemi çok iyi yağı karartmıyor.

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
Forumda paylaşılan en uçuk ilan bu olabilir. 3 silindir 82 beygir ara iş traktörü bu fiyata saymak nedir. 2016 da sıfır sorduk 100.000tl idi. Adam 2013 de daha ucuza almıştır

Benden çok sahibinden de gezen var mı bilmem ama bu ara o kadar çok baktım ki, lanet gelsin adam ilana 95 bin TL yazmış Phantom 3075 için aradım.

Muhabbet aynen şöyle;

Ben,
-İlk sahibi sen misin, 4 çıkışlı mı?
-Ben sayılırım, adam Almancı idi öldü, mirasa düştü. Ben temizledim satın aldım 2 aydır kullanıyorum, ev almak için satacağım. Daha 4070 saatte,

Ben
-Dayı, Almancı 12 senede Almaya'dan gele gide senede 300 küsür saati nasıl yaptı?

-Bunun bir oğlu vardı, sağa sola gidiyor diye Adam araç takip cihazı taktırdı traktörü cep telefonundan takip ediyordu, ben de yükledim arada kontrol ediyorum

Ben;
-Ulan traktör senin kapının önünden kalkıp nereye gidecek.. 95 bin yazmışsın çok değil mi ?
-Valla bayiye gittim 80 bin tl verdiler, vermedim en son 85 dediler, biraz daha bekleyip olmadı onlara verecem.

Ben;
-Allah işini rast getirsin ver dayı, ver..

Durum bu, tutan tuttuğunu..

• Beğen
Tepkiler: Laser master