New holland bc5040hb ile yulaf balyalama.

Ustam guzel cekim olmuş geri goruş kamerası baya iş gormuş
Tesekkurler evet kemerada sknti oldugunda makine bagliyormu baglamiyor diye surekli arkaya bakmak zorunda kaliyorsun bunda sadexe kameraya ve sag aynaya bakiyorum yeterli oluyor. Cok badir arkaya donup bakiyorum. Baglamada sknti oldugu zaman 1 veya 2 balyadan sonra haberin oluyor diger sekil belki 10 20 balya bozuk bagladigin oluyor.

• Beğen
Tepkiler: FEBRUCCİNİ
Tesekkurler evet kemerada sknti oldugunda makine bagliyormu baglamiyor diye surekli arkaya bakmak zorunda kaliyorsun bunda sadexe kameraya ve sag aynaya bakiyorum yeterli oluyor. Cok badir arkaya donup bakiyorum. Baglamada sknti oldugu zaman 1 veya 2 balyadan sonra haberin oluyor diger sekil belki 10 20 balya bozuk bagladigin oluyor.
Evet gece ve özellikle saman balyasında tozdan arka görünmüyor.küçük tarlalarda geri gitmek gerekiyor arkada balya olursa tırmıklara takılabiliyor.
Marka falan nedir.bir de foto atabilir misiniz? Zahmet olmassa

Rahat çalışırsın traktörün tekerleri namluya sürterek ilerler volantı kasabilir sürekli öyle çalısırsa sigorta da kesebilir.
Makinanin tek eksigi yoncada strok az oldugu icin randimanli.calismiyor sap balyasinda ne sknti yok.
Busene son sezonum 2013 den beri bu makina bende buseneden sonra ruloya gecip sadece kendi isime kosturacagim.

Ekran harward iki girisli birisi balyada takili biriside traktor geri gorus kamerasinda ikisi arasinda gecis yapilabiliyor. Alirsan 10 inc hd ekranlar var ondan al kamerada ahd olanlardan aldinmi muthis olur.