4 TONLUK 2000 MODEL RÖMORKUMUN RESTORASYONU 2018. İYİ SEYİRLER :cool:

Emeğinize sağlk. Bu işçilikten sonra sizi bir 10 15 sene daha rahatlıkla götürecektir. Bu zamanda elindekine sahip çıkmak çok önemli. Şu kasayı sıfır almaya kalksan 10 15bin tl para vermen gerek. Hem öyle eskisi gibi tahtada değil saç olduğu için çabuk çürüyor eskiyor. Yaptığımız emeğin ve masrafın karşılığını en kısa sürede alacağınızdan eminim.

Çok güzel olmuş elinize sağlık ne kadar masraf oldu hepsi

tam hatırlayamıyorum hocam ;
jant lastik 1800
tahtalar 400
ilaveler 300
boya astar tiner ıvır zıvır 500 desek 3000 eder.
ben buğday sardım 8 ton civarı aldı ve hiç sorun olmadı uzun vadede ne olur bilmem ama senin makaslar gibi iki katlı çok aşırı esneme olmuyor. tabi dikkat etmek lazım.
senin römorkunda benimki gibi toplanır istedikten sonra yaparsın hocam.

• Beğen
Tepkiler: Emirdag
Elinize sağlık,çok güzel olmuş.Bir zamanlar römork delince Türkiye'de 4 marka akla gelirdi.Dört tekerde Eskişehir Aksoylu ve Manisa Tek tarım,iki tekerde Kırıkkale Örs ve Topal Ahmet.Siz Eskişehir'in namına layık iş çıkartmışsınız.
Römork iyi bakılırsa 100 yıl gidecek bir araç.

Elinize sağlık,çok güzel olmuş.Bir zamanlar römork delince Türkiye'de 4 marka akla gelirdi.Dört tekerde Eskişehir Aksoylu ve Manisa Tek tarım,iki tekerde Kırıkkale Örs ve Topal Ahmet.Siz Eskişehir'in namına layık iş çıkartmışsınız.
Römork iyi bakılırsa 100 yıl gidecek bir araç.

Topal ahmeti hurdaya verdiler o kadar dedim vermeyin diye kamyon tekerli ne taşlar taşımıştı

• Beğen
Tepkiler: Göktürk.
jant lastik 1800
tahtalar 400
ilaveler 300
ben buğday sardım 8 ton civarı aldı ve hiç sorun olmadı uzun vadede ne olur bilmem ama senin makaslar gibi iki katlı çok aşırı esneme olmuyor. tabi dikkat etmek lazım.
3 bin tl çok iyi olmuş bizimki 2 katlı makaslar yükte iyi olmadi bizde ufaktan alıp malzemeleri yapmak lazım

jant lastik 1800
tahtalar 400
ilaveler 300
İlaveler kaç milim? 300 tl çok iyi bi rakam.
800 tl normalde

• Beğen
Tepkiler: Emirdag