Deliriliyoruz ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her kez kendine haklı ...Karşıdakini anlayabilmek önemli ..
mazotun pahalı olmadığı bilmeyen yok
Herkes kendince haklı derken bu gerçek
Mozot pahalı buda gerçek
Adamla tekerin arasında bir karış mesefa olduğu gerçek yoksa o teker ağzından çıkması lazım
Bu gibi açılan konuların her seferinde ağır tartışma çıkardığı bir gerçek
Bu eylemde ne yapıldığı da ortada ve de değişen hiçbir şey yok ancak forumda gurublaşma yaratıyor

mazotun pahalı olmadığı bilmeyen yok
Herkes kendince haklı derken bu gerçek
Mozot pahalı buda gerçek
Adamla tekerin arasında bir karış mesefa olduğu gerçek yoksa o teker ağzından çıkması lazım
Bu gibi açılan konuların her seferinde ağır tartışma çıkardığı bir gerçek
Bu eylemde ne yapıldığı da ortada ve de değişen hiçbir şey yok ancak forumda gurublaşma yaratıyor
Gruplamadan kutuplasmadan ne zaman ve nasıl eleştiri yapmayi öğreneceğiz acaba. Mazot gübre ilaç hepsinin fiyatları arttı bu bir gerçek ve düşene kadarda bizleri epey yoracak yıpratacak yalnız reklam gibi karalama gibi haberlerede itibar etmemek gerekli iftira zann altında bırakmamak gerekli. Tarlamı acı zulüm borç harç mecburen ektim çünkü halkımın milletimin devletimin başkalarına muhtaç olmasına dışardan ürün getirmesine dayanamam su an için yapılan belli başlı yanlışlar bunlardan en önemlisi ithalat ithalatı mümkün mertebe kısıtlamalıyız. Son olarakta canımız yandimi basıyoruz yaygarayı lâkin işimiz görülüncede banane ne olursa olsun bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyoruz kahramanmaraş takı çiftçi abimiz bastı yaygarayı iki gün sonrasındada devlet eliyle ürünü fabrikaya taşınınca yalan haber yapıyorlar dedi devletimiz yanımızda dedi devlet illaki yanımızda ama lakin bir kişinin mağduriyeti giderilince herkesin ki giderilmiyor bu işe topyekün çare bulmak gerekiyor yinede hayırlısı diyelim

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Gruplamadan kutuplasmadan ne zaman ve nasıl eleştiri yapmayi öğreneceğiz acaba. Mazot gübre ilaç hepsinin fiyatları arttı bu bir gerçek ve düşene kadarda bizleri epey yoracak yıpratacak yalnız reklam gibi karalama gibi haberlerede itibar etmemek gerekli iftira zann altında bırakmamak gerekli. Tarlamı acı zulüm borç harç mecburen ektim çünkü halkımın milletimin devletimin başkalarına muhtaç olmasına dışardan ürün getirmesine dayanamam su an için yapılan belli başlı yanlışlar bunlardan en önemlisi ithalat ithalatı mümkün mertebe kısıtlamalıyız. Son olarakta canımız yandimi basıyoruz yaygarayı lâkin işimiz görülüncede banane ne olursa olsun bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyoruz kahramanmaraş takı çiftçi abimiz bastı yaygarayı iki gün sonrasındada devlet eliyle ürünü fabrikaya taşınınca yalan haber yapıyorlar dedi devletimiz yanımızda dedi devlet illaki yanımızda ama lakin bir kişinin mağduriyeti giderilince herkesin ki giderilmiyor bu işe topyekün çare bulmak gerekiyor yinede hayırlısı diyelim
Çünkü onların amaçları devlet fabrikayı özelleştirilmiş ve çiftçi mağdur olmuş Afşin Elbistan bana uzak değil hemen yakinimda ne olduğu nu ben çok iyi biliyorum orada olumsuz hava şartlarından etkilenmiş se bunda kimsenin suçu yoktur ve benimde 600 ton pancarim vardı karın altında onuda soktum yolladım
Sizlerde ayrıca kendinizi boşa yormayin herkes sanatını oynar farklı düşünmem için düşüneceğim yerin benim düşüncem e uygun olması gerekir benim için mozot gübreden daha önce gelen şeyler vardır bazı tercihlerim değişmesi için önce kendilerini tercih etmem isteyen grubun mozot gübreden başka şeyleri görmesi gerekir
Ayrıca bu konunun mozot gübre fiyatları hakkında hiçbir değişiklik yapmayacağı belli ve amacı insanların görüşlerinin çarpışması dır ve herkes kimin ne görüşte olduğunu da çok iyi biliyor
Bende isterim mozot gübre ucuz olsun çiftçi daha çok kazansın
Neyi düşünmeyi ima ettiği nizi de biliyorum ve de tekrar söylüyorum mozot gübre den daha çok başka bir şey düşünürüm herkes burada vatanını seviyor . Onun için herkes bildiğini yapacak vede hiçbir şey değişmeyecek

• Beğen
Tepkiler: azoxystrobin
Çünkü onların amaçları devlet fabrikayı özelleştirilmiş ve çiftçi mağdur olmuş Afşin Elbistan bana uzak değil hemen yakinimda ne olduğu nu ben çok iyi biliyorum orada olumsuz hava şartlarından etkilenmiş se bunda kimsenin suçu yoktur ve benimde 600 ton pancarim vardı karın altında onuda soktum yolladım
Sizlerde ayrıca kendinizi boşa yormayin herkes sanatını oynar farklı düşünmem için düşüneceğim yerin benim düşüncem e uygun olması gerekir benim için mozot gübreden daha önce gelen şeyler vardır bazı tercihlerim değişmesi için önce kendilerini tercih etmem isteyen grubun mozot gübreden başka şeyleri görmesi gerekir
Ayrıca bu konunun mozot gübre fiyatları hakkında hiçbir değişiklik yapmayacağı belli ve amacı insanların görüşlerinin çarpışması dır ve herkes kimin ne görüşte olduğunu da çok iyi biliyor
Bende isterim mozot gübre ucuz olsun çiftçi daha çok kazansın
Neyi düşünmeyi ima ettiği nizi de biliyorum ve de tekrar söylüyorum mozot gübre den daha çok başka bir şey düşünürüm herkes burada vatanını seviyor . Onun için herkes bildiğini yapacak vede hiçbir şey değişmeyecek
Neyi düşünmeyi ima etmişim açıklarmısın birde

Zaten senin düşünceni değiştirmek gibi bir niyetim yok nasıl bu algıya vardın onuda anlamadim sadece birbirimize ağır hakaret dolu eleştirilerle bir yere varamayacagimizi belirttim senin bahsettigin vatan sevdası çok şükür hepimizde var hepimizin ilk önceliği vatani devleti lakin biz daha şurada bir olamiyoruzki birbirimizi ezip kırıp geçiriyoruz

• Beğen
Tepkiler: Laser master
Mozot ve gübrenin pahalı olduğu nu bildiğime göre ve bunu bizim burada yazma ile değişmeyeceğine göre geriye siyasi tercihimin desirtirmen eğer ferkli ise ne dediğini hakaret ve aşağılayıcı sözler kullanmadan yazmanı isterim
Düşüncene saygım var yazmak ile değişmeyecek elbette lakin neler ile düzeltebiliriz veya nasıl daha az mazot ve gübre ile üretim yaparız bunları konuşsak nasıl olur sence

Siyasî görüşlerimizi bir kenara birakmadigimiz sürece ve takım tutar gibi parti tutmaya devam ettiğimiz sürece bir yere varamayacagimizi aşikar
Benim de terörle el ele veren siyasi parti ile ile bir yere varacagima az kazanirim daha iyi
Peki siyasi görüşü bıraktık bu mozot gübreyi burada hangi şeyleri yazarak düşürebilir iz söyleyin bende yazayım ve İlk yorumunuzda ben siyaset olduğu yanlış anladigima göre neyi anlatmaya çalıştı nız benim düşüncem açık ve net budur

Senin ne kazanacağın veya kimlerle bir yerlere varacagin bizi ilgilendirmez o senin düşüncen terörle elele veren veya herhangi siyasî parti ismi gördün mü yorumlarımda ben burada siyasetle biryere varamayacagimizi söylüyorum sense elele veren partiden bahsediyorsun. Ben mazotu nasıl daha az kullanırız veya hangi gübrelerle daha çok ürün alırız artan fiyatlar konusunda sesimizi gerekli mercilere nasıl iletiriz bunları tartışalım demek istedim ama sen her seferinde benim düşüncem benim siyasi görüşüm kimse karışamaz diyorsun zaten karişanda yok kime neye istersen destek verirsin kimsenin siyasetine yaşam tarzına karışmak gibi bir durumumuz yoktu . Neyse fazla uzatmaya gerek yok sadece susuyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...