newholland tn75da

Düzde 50 km yapıyor diye biliyorum.td65 i aratırsa rampalarda ararsın onun haricinde bence her türlü td den üstündür.
Üzerindeki motor orjinal iveco 72 hp diye biliyorum.
Yakın bir arkadaş bundan td75 bluemaster a geçti,güç olarak td75 ama tn çok farklı diyor(kalite konfor vb.)

2007 de amcam sıfırını aldı 2011 e kadar kullandık çok memnunduk biz gerek yol hızı olsun gerek tarlada olsun iyiydi ama çok hor kullanıldı 4 sene de 7 bin saat oldu ve arkadan ses gelmeye başladı o yüzden korkup sattık.
Tavsiye ederim ama arkadaşın dediği gibi şuandaki döviz kurlarıyla parçaları çok pahalanmıştır bunu göz önüne alın.

• Beğen
Tepkiler: ASARCIKLI
2007 de amcam sıfırını aldı 2011 e kadar kullandık çok memnunduk biz gerek yol hızı olsun gerek tarlada olsun iyiydi ama çok hor kullanıldı 4 sene de 7 bin saat oldu ve arkadan ses gelmeye başladı o yüzden korkup sattık.
Tavsiye ederim ama arkadaşın dediği gibi şuandaki döviz kurlarıyla parçaları çok pahalanmıştır bunu göz önüne alın.
Söyle söyleyeyim TD serisin depriyaj takımı şuan 1700civarinda tn serisinin 4bin civarında

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci86

Düzde 50 km yapıyor diye biliyorum.td65 i aratırsa rampalarda ararsın onun haricinde bence her türlü td den üstündür.
Üzerindeki motor orjinal iveco 72 hp diye biliyorum.
Yakın bir arkadaş bundan td75 bluemaster a geçti,güç olarak td75 ama tn çok farklı diyor(kalite konfor vb.)
Made 'ın ITALY
76HP IVECO
16+16
3 silindir.
Hayırlısı olsun.
Güzel ve TD ye kıyasla çok iyi motor, lakin TD ye devam derim.
Son gazda yaptığı hız 43 ve parçaları epey pahalı bidaha düşün derim topram
Söyle söyleyeyim TD serisin depriyaj takımı şuan 1700civarinda tn serisinin 4bin civarında
O zaman uzak durulması gerekiyor sonuçta 10 11 yaşlaraında ikinci el bir traktör alcaksın bi debriyaj istese traktör 4 bin lira çok para cidden
Adamla konuştum traktorun tüm bakımı yeni yaptırmış debriyajda yeni değişmiş traktorun tüm yaģlarında degiştirmiş 60 km hız yapyo diyo kendisi traktorun en ufak arıza sıkıntısı yol diyo 120 hp üstü traktor alcam oyuzden satıyorum dedi

Ağam niyetin varsa göster iyi Bi ustaya güzel seri tn75ler temize benziyor resimlerden parça olayına bişi diyemiyecem bende alırken parça pahalı bulamazsın diyenler oldu ama parçayı çok rahat buluyorum fiyatta 3aşagı 5 yukarı buluyorsun fazla değil 75 56nın kabin kapı camı 600 tlanın kabin kapı camı 350 sen düşün

Merhaba arkadaşlar bu traktordan kullanan varmı td65d den inip buna binsem nasıl olur 60 km hız varmış bunda
https://www.sahibinden.com/ilan/is-...eri-traktor-newholland-tn75da-631912014/detay

Ben tn75da kullanıyorum daha önce tt65 kullanıyordum kesinlikle her acıdan üstün bir traktör. Şuan 7700 saatte sadece pompa ve subap ayarı yaptırdım kalite olarak tartışılmaz daha iyi ön kaporta dahi saç 16 ileri 16 geri iveco motor klima çok seri zf şanzıman konfor olarak da emsallerinden çok iyi ben tavsiye ediyorum