Valtra a85 kabinli klimalı nasil

Merhaba arkadaşlar a85 kabinli klimalı sizce nasil kullanıcılar dan yorum alabilirmiyiz yakıtı sağlamlığı halkında new holland td4.65 4x4 dan buna geçmeyi düşünüyorum
Kararsız kaldim simdiden teşekkür ederim

Valtra bu sene a95 kullanma şansım oldu 2016 model traktör
15 li şase de 13 lü kültivatör sürdük Şubat ayı idi neredeyse dönüme 0,5 litre yaktı biz de şaşırdık
300 dönüm yere a95 ve 286 gold ile girdik son 30 dönüm civarı ben bırakıp
50 dönümlük yere gittim
Burayı tek motor sürdüm
Akşam evde tam olarak 65 -68 litre mazot koyduk
Bizde çok şaşırdık bu kadar az yakmasına
Ama hani ben motoru çok devirli kullanırım zora sokmam belki o da etkilidir
Ayrıca bunlarda Rektefe İçin 20.000 saat diyorlar ne derece doğrudur bilemem

Merhaba arkadaşlar a85 kabinli klimalı sizce nasil kullanıcılar dan yorum alabilirmiyiz yakıtı sağlamlığı halkında new holland td4.65 4x4 dan buna geçmeyi düşünüyorum
Kararsız kaldim simdiden teşekkür ederim
Ben kullanıyorum bu zamanki fiyatları düşünür sek alınacak en mantıklı traktör
Ben memnunum tavsiye ederim yakıt pulluk ta 5li 12 inç ayarlı yaylı ünlü yerine ve sürümüne göre kıraç yerleri 1.2 /1.5 arası sulu ürün ekecegin yerde derin sürüm en fazla 2 litre
Ama benim motorum kültivatör de de 1 litre yakıyor 11 li ağır profil şasi
Sağlamlığına gelecek olursak ben 2 sendedir kullanıyorum 2500 saat de bir şikayetim yok öyle büyük arza falan bazen açılmış eski konuları okuyorum ben hiç yaşamadım öyle şeyler şans işidir belki de
Valtra hakkında sormak istediğin başka şeyler olursa güncel kullanıcı olarak cevaplarım

• Beğen
Tepkiler: stemga
Valtra a85 kullandım 1 hafta cifr sürdüm daha sonra erkunt 90 e serisiyle beraber sürüm yaptık.Net şekilde fazla yakıyor bence.
Köyümüzde a95 kullanan da var oda yakıttan şikayetçi.Tek sorun bence yakıt cekisde problem yok

http://www.hattattraktor.com/Upload/Sayfa/Valtra-a-teknik-ozellikleri-2016.pdf
A85 65,6 kw Tork:324 n.m. Traktör ağırlığı:4380 kg (tarttık.)
http://www.deag.ch/de/assets/contentfiles/downloads/SISU Datenblatt 4-Zyl.pdf
Özgül yakıt tüketimi: 220 gr.kw/h, powermixler, ilgili sitelerden incelersiniz.
Motor grafiği 1000-1600 tork bandı, 2200 max güç noktası, 1400 devir en az yakıt noktası.
Traktörün arka lastikleri, kepçe kullanımı, ot biçme, çevirme, tarla trafiği ve konfor,sarsıntı için balon lastik kullanılıyor, pullukta lastik çizi içine sığmıyorsa yakıtı etkileyecektir.
Traktör ağırlığı biraz fazla gibi ek ağırlıkları indirmek gerekebilir.