Güncel Herbisit Fungusit fiyatları 2019 sezonu

10 gun once gittim bereket tarım a intervix plus li tohum a ilac bakmak için agrobest in satış müdürü oradaydı baytore yi önerdi her türlü deneme yapılmış problem siz kullanabilirsiniz dedi boşuna intervix plus a çok fazla para vermeye gerek yok dedi

• Beğen
Tepkiler: Alexander
10 gun once gittim bereket tarım a intervix plus li tohum a ilac bakmak için agrobest in satış müdürü oradaydı baytore yi önerdi her türlü deneme yapılmış problem siz kullanabilirsiniz dedi boşuna intervix plus a çok fazla para vermeye gerek yok dedi

Sinan abim bizede vakti zamanında öyle dediler babam kandi baytore aldı bir kök ot ölmedi. Nerede üst üste binmiş ordakiler ölmüş. Yani üzerinde yazan dozun daha fazlasını kullanmak gereki böylede olunca intervixten pahalıya geliyor aman dikkat et.

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Sinan abim bizede vakti zamanında öyle dediler babam kandi baytore aldı bir kök ot ölmedi. Nerede üst üste binmiş ordakiler ölmüş. Yani üzerinde yazan dozun daha fazlasını kullanmak gereki böylede olunca intervixten pahalıya geliyor aman dikkat et.
Yapma ya çok övdü bölge müdürü intervix den daha iyi vs bin tane şey saydı ben almadım daha ama 85 ten anlaştık peşin para acaba geç mi attınız ilacı ondan sorun olmasın

Yapma ya çok övdü bölge müdürü intervix den daha iyi vs bin tane şey saydı ben almadım daha ama 85 ten anlaştık peşin para acaba geç mi attınız ilacı ondan sorun olmasın

Abi 600 dönüm yere atıldı hiçbiri ölmedi adam boyunca oldu otlar komşulardan 50 kilo eksik ayçiçek biçtim bedava verseler almam. Basf firması bilmiyormu ilacı ucuz yapmayı adamlar malzemeden çalmıyor iyi mal iyi paradır.

Baytore ye çok güzel bir ilaç ben kilosunu 15 dönüme attım yanlislikla bitane pıtırak kaçırmadı pitiraklarda 50cm boyunda vardı yalnız icine yayici yapıştırıcı kullandım intervixpulas yerine atildiginda acaba çiçeği sarartirmi keşke onu sorsaydiniz

Baytore ye çok güzel bir ilaç ben kilosunu 15 dönüme attım yanlislikla bitane pıtırak kaçırmadı pitiraklarda 50cm boyunda vardı yalnız icine yayici yapıştırıcı kullandım intervixpulas yerine atildiginda acaba çiçeği sarartirmi keşke onu sorsaydiniz
Tesekkurler cevap için kafam karıştı benimde vallahi onu sormak aklıma gelmedi fakat plus li tohum la ekilen yerlerde her türlü deneme yi yapmislar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz dedi plus li ilaçlara boşuna fazla para ödemeye gerek yok dedi

Hektas rauma 5L.400 liraya satın aldım.
Lancolette 40 lira edirneden.ONDER TARIM.her türlü yardımcı oluyorlar.ismail kardeşime de burdan teşekkür ediyorum.bana değerli vaktini ayırdığı ıçin.
Axial de yağlı tohumlarda 111 lira 11 dönüme.fiyat uygun.

• Beğen
Tepkiler: Özcan_39
Yamato hakkında fikirleriniz nedir? Çift etkenli. Geçn seneki trakya toplantısında da konusunu işlenmişti. Bu hafta sonuda firma toplantısı vardı. Hem kök boğaza hemde pasta kullanabiliyoruz.