YouTube'da "Armatrac 1104 crd tarla surumu" videosunu izleyin

Kolay gelsin.Bulgaristanda kiraladınız mı satın mı aldınız?
Türkiye'ye göre tarım nasıl orda karşılaştırır mısınız.
Sagol tesekkurler kiraladim satin aldigim yerde var bu tarla kiralik 600 donum civarinda Hani nasil anlatsam simdi burdan okuduguma gore turkiyede bu yil herkes sikayetci aslinda benim gorusum turkiyede mazot ilac tohum daha uygun benim Burda tek avantajim kdv yi geri aliyorum ordan avantaj oluyor

• Beğen
Tepkiler: FEBRUCCİNİ
Erkunt adinada senin adinada sevindim traktör işine çözüm bulduğunuz için
Degistirme yerine yanına başka traktör almak cok mantıklı bencede
İşçilik cok kolaylaşır
Almak sorun degil Ama diger aldigim traktorun servisi de bunlar erkunt u yapamayan Mc cormick i yapacagini dusunmuyorum ayriyetten arada 30000 euro fark var risk te cok yukseliyor Harman sonu turkiyeden almayi dusunuyorum daha uygun fiyatlar

Bereketli olsun. 8-10 sene önce ayçiçeği yerine yağışlı sezondan dolayı buğday ekemedik. Mecburen yine ayçiçeği ektik. Verim çok güzel oldu , o tarladan rekor kırdık. Hiç üzülme olacak olduktan sonra , kısmet olduktan sonra oluyor.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci01
Bereketli olsun. 8-10 sene önce ayçiçeği yerine yağışlı sezondan dolayı buğday ekemedik. Mecburen yine ayçiçeği ektik. Verim çok güzel oldu , o tarladan rekor kırdık. Hiç üzülme olacak olduktan sonra , kısmet olduktan sonra oluyor.
Be de Burda ziraat muhendisi Ile gorustum problem olmaz dedi yanliz gecen yil granstar li ekmistim bu yil intervix li cesit ekmen gerek li dedi bicimde dokulen cicekler yeniden cikarsa problem olur dedi ilac maliyeti biraz yukseltecek intervix fiyatlari yukselmis sanirim