Pasta cila + boya koruma.

08.09.2014
2,222
3,198

Dün uzun zamandır yapmak istediğim pasta işini hallettim. Ön kaputta müthiş bir boya solması mevcuttu. Tümosan bu işe hiç özen göstermiyor. IMG_7819.JPGIMG_7820.JPG2E95E283-1A98-4D89-B6E3-3083893DC44F.jpg03540311-559D-4A28-8C39-2B1C30BAF336.jpgIMG_7780.JPG

Dün uzun zamandır yapmak istediğim pasta işini hallettim. Ön kaputta müthiş bir boya solması mevcuttu. Tümosan bu işe hiç özen göstermiyor. Ekli dosyayı görüntüle 33394Ekli dosyayı görüntüle 33395Ekli dosyayı görüntüle 33396Ekli dosyayı görüntüle 33397Ekli dosyayı görüntüle 33398

Bende bizde 286 gold da uygulamak istedim ama bir türlü polisaj makinası olmadığı İçin erteledim durdum
Birde örnek olmadığı İçin bekliyordum
İyi fikir oldu

Teşekkür ederim arkadaşlar. Uygulamayı kendim yapmadım. Çıraklık yaptım. Yıkamacı arkadaşa yaptırdım. Kendim de yapardım ama kaporta gerçekten çok kötüydü cilası kalmamıştı kaput üstünün,güvenemedim kendime. Burada en önemli özellik makinanın devirli olması ve pastanın kaliteli olmasıymış. Kalın pasta ile uyguladı ve üstüne su damlalarım attı daha iyi işlemesi için. Hiç böyle bir performans beklemiyordum şahsen. Üstüne ekstra boya koruma attık. Sonuç göründüğü üzere çok değişti.

Ağaç dalları çok sıkıntı, tarla kenarlarında iyi çalışma yapmak lazım.

• Beğen
Tepkiler: ismailozmen74
Teşekkür ederim arkadaşlar. Uygulamayı kendim yapmadım. Çıraklık yaptım. Yıkamacı arkadaşa yaptırdım. Kendim de yapardım ama kaporta gerçekten çok kötüydü cilası kalmamıştı kaput üstünün,güvenemedim kendime. Burada en önemli özellik makinanın devirli olması ve pastanın kaliteli olmasıymış. Kalın pasta ile uyguladı ve üstüne su damlalarım attı daha iyi işlemesi için. Hiç böyle bir performans beklemiyordum şahsen. Üstüne ekstra boya koruma attık. Sonuç göründüğü üzere çok değişti.

Ağaç dalları çok sıkıntı, tarla kenarlarında iyi çalışma yapmak lazım.

Hangi marka ürün kullandınız polisaj makinası deviri kaç ?