John deere 5065 e pancar çekiyor (RTC TARIM)

Td çamurla güreşiyor. Havuccular gibi olduk 20181218_145100.jpg

[MENTION=6]alipasalierkan[/MENTION] jd ci dayı gayretli maaşallah [emoji6] [MENTION=5758]Barış UZEL[/MENTION] 500 ton çok eziyet . Zor olmuştur. [MENTION=30551]Muhammet koyuncu[/MENTION] burada holmer söküm makinesinin tablasını söküp maus ile holmer e sarıyorlarmis. Holmer yola çıkarıp kamyona yukluyormus. Ama maddi külfeti nedir bilemiyorum

• Beğen
Tepkiler: Muhammet koyuncu
[MENTION=6]alipasalierkan[/MENTION] jd ci dayı gayretli maaşallah [emoji6] [MENTION=5758]Barış UZEL[/MENTION] 500 ton çok eziyet . Zor olmuştur. [MENTION=30551]Muhammet koyuncu[/MENTION] burada holmer söküm makinesinin tablasını söküp maus ile holmer e sarıyorlarmis. Holmer yola çıkarıp kamyona yukluyormus. Ama maddi külfeti nedir bilemiyorum
Bizim burdada Bi kaç kişi sardırdı holmere biliyorum onuda aslı astarını geçti diyorlardı maliyeti yüksek hava donsa idi gece filan çekilirdi

• Beğen
Tepkiler: ertac sahın
Allah kolaylik versin,pancar ekerken 2005 yilinda karin altinda kalmisti pancar, bel ile kanca ile karlari aralayip sökmüştük,remörklari hidrolik kollariyla iyice askiya alip iki traktor anca cikarabilmistik,o yillar günyüzünde baya pancar ekilirdi, şimdi kalmadi...çileli iş vesselam...

• Beğen
Tepkiler: ertac sahın