2615 gitti agrolux 65 4x4 geldi.

Arkadaşlar selam;
2615 e verip 70 bin tl ye 2017 model 350 saatte agrolux 65 aldık. Umarım çok para vermemişizdir. Henüz havalardan dolayı çiftte deneyemedik.ilk izlenim olarak 2615 e göre frenler müthiş . Çok deneme fırsatım olmadı ancak gaza yüklendiğimde egsozdan siyah duman atıyor normal mi ? Birde motor yağı hiç değişmemiş. Kaç numara hangi yağ kullanmalıyım. ?

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
Arkadaşlar selam;
2615 e verip 70 bin tl ye 2017 model 350 saatte agrolux 65 aldık. Umarım çok para vermemişizdir. Henüz havalardan dolayı çiftte deneyemedik.ilk izlenim olarak 2615 e göre frenler müthiş . Çok deneme fırsatım olmadı ancak gaza yüklendiğimde egsozdan siyah duman atıyor normal mi ? Birde motor yağı hiç değişmemiş. Kaç numara hangi yağ kullanmalıyım. ?
Hayırlı olsun , yağ numarasını bilmiyorum ama sen traktörü direk servise götür komple yağdır filtredir komple değiştirsinler 350 saat yağ bakımı yapmadan nasıl kullanmış acaba önceki sahibi

• Beğen
Tepkiler: omer399
Arkadaşlar selam;

Deutz hepsi aynı atıyor normal merak etme siyah duman atsın yeterki.. 2615 i bilmem am a65 lik deutzlar küçük 65 begirlik( mesela fiat 640-massey 265) tadını vermez

Deutz hepsi aynı atıyor normal merak etme siyah duman atsın yeterki.. 2615 i bilmem am a65 lik deutzlar küçük 65 begirlik( mesela fiat 640-massey 265) tadını vermez

Yok ustam deutz 65 640 tqn her türlü çiftte iyi çeker 2 yıl önceye kadar biz de 640 kullanıyorduk agrolux 55 çiftte aynı pullukla bizi perişan etti hem de tek çekerdi siyah duman same tiger ve agrolux ün kimilerinde problem ama argonlarda ve deutz 410 lar da çok yok

Hayırlı olsun.
Frenler 4 tekerde disk fren yere yapışır.
5-6 ton yük ile nereden inersen in.
Dumanını kafaya takma bu çok yakar anlamına gelmez,bilakis yakıtı bu sözü geçen markaların yarısıdır.
Motor yağı 15/40
Kullanımına zamanla alışır zamanla vazgeçemezsin.
Sana şurasına dikkat et diyeceğim hiçbir noktası yok.
Yağı-suyuna bak yeter.
Sağlamdır kolay kolay kıramazsın.
Bence çiftçi dostu bir makine.

• Beğen
Tepkiler: Serdar17 ve baller
İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Önceki sahibi vurdumduymaz bir adamdı. Traktörü hiç 2 çeker kullanmamış bile hep 4 çeker kullanmış.kolu bile zor çektim. Yağ değiştirme konusuna gelince elimizden geliyor.tabiki yağ gelişirken mazot ve yağ filtresini de değiştireceğiz. Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Aslında 4 çeker ihtiyacımız yoktu ama babam 65 yaşında o çok istiyordu kıramadım aldık.mutlu oldu.onun mutluluğu yeter bana. Herkese teşekkürker hayırlı cumalar.