Yakıtı En Az Olan Traktör Tavsiyeniz

IMG_0608.JPG
Tek geçerim 135 i bu konuda. İlerde işleriniz büyürse tutmasada koparır. Kesinlikle pişman olmazsınız. Bu 79 model bide 69 u var o dede yadigarı belki 30-35 yıldır bizde. 79 olanda 14-15 yıldır bizde. Ne büyük bir arızasını gördük ne de sıkıntısını. Kesinlikle tavsiye ederim. Hız istiyorsanız eğer 240 tabi. Gözle görülür fark var. Güç istemiyorsunuz o yüzden 148 falan demeyeceğim. Hakkınızda hayırlısı olsun allah gönlünüze göre versin [emoji5]

Ekli dosyayı görüntüle 33565
Tek geçerim 135 i bu konuda. İlerde işleriniz büyürse tutmasada koparır. Kesinlikle pişman olmazsınız. Bu 79 model bide 69 u var o dede yadigarı belki 30-35 yıldır bizde. 79 olanda 14-15 yıldır bizde. Ne büyük bir arızasını gördük ne de sıkıntısını. Kesinlikle tavsiye ederim. Hız istiyorsanız eğer 240 tabi. Gözle görülür fark var. Güç istemiyorsunuz o yüzden 148 falan demeyeceğim. Hakkınızda hayırlısı olsun allah gönlünüze göre versin [emoji5]

Eyvallah yorum için çok teşekkürler. Deutz 3045 i de araştırıyorum ama büyük ihtimal 135 alıcaz heralde

• Beğen
Tepkiler: yasindemiralay
2018 şubat başında almıştık sıfır 38.000 idi yakıt deposu 50 55 litre yazıyordu kataloğunda ölçerek doldurmadık hiç 500 saate yaklaştı yakıtı azaldı 1000-1200 devirlerde hafif 1.5 litre civarı yakıyor saatte yazın ot toplama getir götür gibi işlerde kullanıyoruz diğer zamanlarda yem karmada kullanıyoruz 6 metreküp yatay tek helezon fimaks 165 tambur ile ot biçtiğimiz de oluyor onda da çok fazla değişmiyor kuyruk mili bağımsız değil yani debriyaja bağlı basınca duruyor bunun dışında bir sorun yaşamadık

Ben geçen yıl Ford 2000 aldım 5,500 milyara gerçekten az yakıyor Balya işleri olsun biçere buğday arpa almaya çoğu işi yapıyor tavsiye ederim

Usta sana hayırlı olsun da, bizde vardı o ben çok küçükken ben 4 kere akis kestiğini biliyorum 3-4 senenin içinde , benim bilmediklerimde vardır [emoji3]

2000 lik Ford kesmemesi lazım 35 hp makine 3000 ile aynı diferansiyeli kullanıyor ben 3610 un kestiğini duymuştum ben epey ağır yüke de koştum bi sorun yok çok şükür

3610 mermi gibidir yolda filan çok düzgündür ama yani o makina 60-70 bg filan olmalı yani küçük bi makina değil, bizim steyrle çekişi filan çok yakın 3610 baya düzgün makinadır ama güçlü olması değil az yakmasını bekliyoruz biz o yüzden o bize uymaz

3610 mermi gibidir yolda filan çok düzgündür ama yani o makina 60-70 bg filan olmalı yani küçük bi makina değil, bizim steyrle çekişi filan çok yakın 3610 baya düzgün makinadır ama güçlü olması değil az yakmasını bekliyoruz biz o yüzden o bize uymaz
3610güzel traktör güçlü yakıtı da ona göre tabi bende geçen yıl ikinci traktör olarak 2000 lik aldım küçük motor yakıt az şanzıman arka 3000 lik ile aynı hatta 3610 da aynı galiba zaten o yüzden diyorum aks kesmemesi lazım diye fakat diferansiyel kilidi yanlış kullanıldıysa o zaman keser