2019 yılı ayçiçek tohum seçimi

İyi akşamlar uzun zamandan sonra tekrar giriyorum merhaba. tabiri caizse eskiler bilir yeni üye abilerime ve kardeşlerimede merhaba.
Bu sene kıraç bölgeleri ayçiçeği ekecegim. En son 2013 te ekmiştik. Adanada kıraç bölgede Ekim yapacağım. Tohum önerisi, gübre önerisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum .

İyi akşamlar uzun zamandan sonra tekrar giriyorum merhaba. tabiri caizse eskiler bilir yeni üye abilerime ve kardeşlerimede merhaba.
Bu sene kıraç bölgeleri ayçiçeği ekecegim. En son 2013 te ekmiştik. Adanada kıraç bölgede Ekim yapacağım. Tohum önerisi, gübre önerisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum .
Emin hoşgeldin.
Burada seni görmek onur verici.

• Beğen
Tepkiler: Emin ÜNAL
Selam arkadaşım ben edirne keşan üreticiyim buralarda topraklar daha iyi fakat gelibolu tarafları daha kıraç oralarda agromar İn novamis çeşidi çok satıyor Bi araştır istersen olmazsa ziraat mühendisi arkadaşın telefonunu verebilirim.

Kendi kullandığımız LG 5580 önerebilirim sulanmadan 400 kg verim aldık buda bizim buralarda oldukca yüksek değerler yer Çorum fakat adanayla verimde farklılık gösterebilir.bu sene tekrardan 120-130dönüm çiçek yerinde aynı tohumu kullancaz