Tarım kredi

Tarım kredi koop üye olmak istiyorum gübre ve tohum vb ihtiyaçlarımı vadeli almak için şartlar ve faiz oranları nedir

Tarım krediden alışveriş etmekle iflasını ilan edersin. Piyasadan ucuza daha kaliteli ürünler alabilirsin. Tarım kredi piyasadaki en yüksek faizi uyguluyor. Ziraat bankasının kredileri bir nebze daha uygun. Genel olarak hiçbir kredi %20 den aşağı mal olmuyor. Tarım kredide bu oran %50 lere varıyor.

VaLLaha dostlar şöyle bı durum var hani ,
Ne senle yaşanıyor nede sensiz olmuyor [emoji16][emoji16]
Tıpkı böyle bişey TKK ..
Bı girdiniz mi daha cikilmiyor [emoji16]
Biz yıllardır borcu bitiremiyoruz [emoji16][emoji16] faizini siz düşünün ama ora olmadan da yurutemiyoruz ..

VaLLaha dostlar şöyle bı durum var hani ,
Ne senle yaşanıyor nede sensiz olmuyor [emoji16][emoji16]
Tıpkı böyle bişey TKK ..
Bı girdiniz mi daha cikilmiyor [emoji16]
Biz yıllardır borcu bitiremiyoruz [emoji16][emoji16] faizini siz düşünün ama ora olmadan da yurutemiyoruz ..
Bende çalışıyorum tarım krediyle ama çok şükür borclarımı ödüyorum yüksek bi faizde görmedim . Her sene ne aldıysam tek tek dökümanlarını çıkarttırım o kagıtları kaybetmediysem eğer atarım fotolarını.

Valla biz 2017 Eylülde 15000₺ Dap aldık 17620 ₺ 2018 Eylülde ödedik çok mu az mı anlamadım valla ama siz siz olun hepsini kapatın biz ekipman aldık diye 2000₺ ertelettik sırf 500 küsür onun faizi vardı ordaki memur öyle dedi

Valla biz 2017 Eylülde 15000₺ Dap aldık 17620 ₺ 2018 Eylülde ödedik çok mu az mı anlamadım valla ama siz siz olun hepsini kapatın biz ekipman aldık diye 2000₺ ertelettik sırf 500 küsür onun faizi vardı ordaki memur öyle dedi
Su an tkk dan aldigim ekipmanin haddi hesabi yok harman vade yapip oduyorum yag zeytin sabun motorlu testereye kadar aldim guzel yani tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: cemal ÖZTÜRK
Zaten TKK nin programı var telefona indir oradan aldığın herşeyi tutarı alış tarihin hepsi var , fakat o günkü güncel borcu göstermiyor sadece aldığın şeyin faizsiz tutarı gözüküyor , faizi yüksek kim ne derse desin ıvır zıvır parası çok oluyor