Sayfa 4/4 BirinciBirinci 1234
54 sonuçtan 46 ile 54 arası gösteriliyor
    erenkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı johndeere2030 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    John Deere Türkiye'ye Fabrika kurdu İzmir Torbalı'da üretime başlandı. Şubat ayının sonuna doğru ilk traktörler çıkış yapacak (50-75)hp arası (85-105) serileri 6.ayda montaja başlanacak. John Deere ve Çiftçiler için iyi haber traktör fiyatları ve yedek parça fiyatlarına olumlu yönde etkisi olacak. "Hayırlı Uğurlu Olsun"
    Eklenti 33682
    Sağ köşede arkada bir traktör kaputu var gördüğüm kadarıyla eski 5e serisinin kaputuna benziyor. Bu fotoğraf yeni fabrikadan mı?

Deniz kocak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Biraz stalk yaptım bunları buldum yeni fabrikadanResmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  FB_IMG_1547041436164.jpg
Görüntüleme: 92
Büyüklüğü:  56.6 KB (Kilobyte)Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  FB_IMG_1547041432685.jpg
Görüntüleme: 95
Büyüklüğü:  67.0 KB (Kilobyte)

ufukk teşekkür etti.

Burada montaj fabrikasından öte bir sanayi yatırımları olsa firma görkemli bir sunu ve açılış yapardı diye düşünüyorum. Henüz tam olarak bir somut bilgi bulamadım kapsamı ile ilgili. Elbette buraya bir yatırım yaptıysa firma güzel birşey. Gönül ağır ve büyük fabrikalarından birini buraya acmalarindan yana. İnşallah oda olur bir gün

cenap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ufukk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada montaj fabrikasından öte bir sanayi yatırımları olsa firma görkemli bir sunu ve açılış yapardı diye düşünüyorum. Henüz tam olarak bir somut bilgi bulamadım kapsamı ile ilgili. Elbette buraya bir yatırım yaptıysa firma güzel birşey. Gönül ağır ve büyük fabrikalarından birini buraya acmalarindan yana. İnşallah oda olur bir gün
    Abi bu şu an için sadece bir denemedir diye düşünüyorum. Geçmiş yıllarda bir çok kez Turkiye piyasasına girmeyi denediler ama bir türlü bunu başaramadılar. En son 2000'li yıllarda yaşananlardan sonra jd'nin hayalleri suya düştü. Daha sonra 6000 ve 5000 serileri ne olduysa Türkiye piyasasına güzel bir giriş yapti. Adamlar bunun farkında ve bu zorlu dönemde fırsat peşindeler.

Burdaki yatırım bir tutarsa esas yapmak istedikleri 6000 serilerini de burda birleştirerek Asya ve Afrika ülkelerine satmak. Çünkü bir kaç yıl sonra Avrupada elektrikli traktörler çokca olup, ateşli motorların miktarı azalacaktır. Türkiye onlar için büyük bir yatırım ve yayım merkezi olabilir.
    Tabi bunu zaman gösterecek ama kendileri başına bu işe el attıkları için başarılı olma ihtimalleri yüksek.

CELAL KARABULUT, ufukk teşekkür etti.

Alıntı tuxmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden resimleri göremiyorum
    Telefonun masaüstü seçenegini açın.

tuxmen teşekkür etti.

Alıntı erenkilic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağ köşede arkada bir traktör kaputu var gördüğüm kadarıyla eski 5e serisinin kaputuna benziyor. Bu fotoğraf yeni fabrikadan mı?
    Ben 5e nin kaputunu yeterli görüyorum. Klasik cizgiler ve modern dokunuşlarla harmanlanmış bir şey. Esas değişimi 5M serisinin kaputunda görmek isterim.

hkkcmgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı hpeker58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=qT_NXhHNjkU
    johndeere nin gelecege bakis acisi.
    Şüphesiz dünyanın en büyük tarım markası.

hkkcmgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Ethem ertürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eklenti 33710
    6 agirlikla satiyorlar sonra boyle sikayet oluyor burda agirligi ekstra satip para kazanilsin diye agirlik full olunca ben kendim dar teker olmasina ragmen 24 agir tip goblede banamisin demiyor
    Üst lambalar güzel olmuş. Bendede var 2 tane daha takmadım.

malayani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Jhonn Deere Hidrolik Pompaları zaten yerli üretim . HEMA group JD ve bir çok firmanın Hidrolik pompası vs bir çok parçasını üretiyor!

Sayfa 4/4 BirinciBirinci 1234