Yeni Ürün-Yeni İsim :)

Değerli Üyelerimiz,
Eskisi kadar sitede faal olamasakta bizler buradayız ve her daim takipteyiz.

Gelelim konumuza.

Yeni ürünümüzün çalışmaları hayırlısıyla bitti. Artık ruhsat vs gibi işlemler kaldı.

Sizlerde bilirsiniz üretmiş olduğumuz HUMİKCAN adlı ürünün isim babası Trakkulüp idi.

Yeni ürünümüzün de isim babasının yine Trakkulüp olmasını istiyoruz. Sizlerin dahiyane fikirlerine ihtiyacımız var.

Gelelim yeni ürüne. Bu ürün tamamen yapraktan uygulamak için özel olarak formülüze edildi.

Bazı arkadaşlar bilir 2 sene boyunca adından söz ettiğimiz ürünümüz bu seneye kısmetmiş.

Bu üründe;

* Fulvik Asit,
* Hayvansal Menşeili Amino Asit,
* Protein,
* Organik Karbon,
* Organik Azot,
* Organik Fosfor,
* Potasyum,
* Fosfor,
* Amonyum Azotu,
* Kükürt,
* Çinko,
* Bakır
olacaktır. Içerik olarak ve yüzde olarak yine alanının en iddialı ürünü olacak nasipse. Humikcanın kalitesi ne ise buda onun gibi kaliteli olacaktır.

Değerli fikirlerinizi, desteklerinizi bekliyor olacağız.

Saygılarımızla

Seyhan Kimya
Doğancan Seyhan Ekli dosyayı görüntüle 33672Ekli dosyayı görüntüle 33673Ekli dosyayı görüntüle 33674
Topraktan ekim öncesimi yoksa yapraktanmı uygulanabilir olcak yada en etkili nasıl uygulanabilir olcak

• Beğen
Tepkiler: doganbey1

Değerli yorumlarınız için çok memnun oldum.

Öncelikle bu ürün Yaprak Uygulamaları için özel olarak geliştirdiğim bir ürün. Ekim öncesi kullanılacak bir ürün değil.

Bende 2 adet isim önerisinde bulunayım.

1- ANADOLU
Bildiğiniz gibi yüzyıllardır Anadolu bereket dolu bir yer olarak görülmüştür. Bereket ile özdeşleşmiştir.

2- UMUT

Siz Değerli Üreticilerimiz işlere başlarken bir umut ile başlıyorsunuz. Umut ederek çalışıyorsunuz. Bu zor günlerde bitkilerin ve çiftçilerin UMUDU olabilir diye düşünüyorum.

Sizce nasıl?

Öncelikle bu ürün Yaprak Uygulamaları için özel olarak geliştirdiğim bir ürün. Ekim öncesi kullanılacak bir ürün değil.

1- ANADOLU
Bildiğiniz gibi yüzyıllardır Anadolu bereket dolu bir yer olarak görülmüştür. Bereket ile özdeşleşmiştir.

2- UMUT

Siz Değerli Üreticilerimiz işlere başlarken bir umut ile başlıyorsunuz. Umut ederek çalışıyorsunuz. Bu zor günlerde bitkilerin ve çiftçilerin UMUDU olabilir diye düşünüyorum.

Sizce nasıl?

Abi hayırlı olsun.
UmutCAN olursa isim hakkı isterim :eek:

1- ANADOLU

2- UMUT

Sizce nasıl?

Hayırlı olsun doğancan abi Anadolu daha hoş duruyor. Bende Organikcan Plus veya Gold diyeyim. Meyveye de atılır mı bu gübre. :)