Yeni Maxima 125 Geliyor !!!

Arkadaşlar arkadaşımın babası tümosan servisi ve yeni modelleri sorduğunda temmuz ayında 8005'8100 premium ve maxima 125 serisi çıkacakmış bu konu hakkında düşüncelereniz nedir bilmek isterim ? images.jpg

• Beğen
Tepkiler: ismail_17
Tümosan çok geri kaldı. Başak' ın bile daha donanımlı modellere geçmesine ramak kaldı. Tümosan kaç sene önce Maksima serisini çıkardı. Sözde 125 liği de hemen gelecekti. Üzerinden kaç sene geçti daha yeni geliyor iddaya göre. Tümosan başka alanlara daha çok yöneldi. O yüzden traktör işi daha geri planda kaldı ve gelişmesi de güç gibi duruyor. Kaliteden yoksun üretim yapıyorlar zaten. Ne kadar gerçektir ve ne kadar sürdürülebilir olur orası muamma diye biliriz. Hele ki böyle bir kriz ortamında...

Son düzenleme:
Tümosan çok geri kaldı. Başak' ın bile daha donanımlı modellere geçmesine ramak kaldı. Tümosan kaç sene önce Maksima serisini çıkardı. Sözde 125 liği de hemen gelecekti. Üzerinden kaç sene geçti daha yeni geliyor iddaya göre. Tümosan başka alanlara daha çok yöneldi. O yüzden traktör işi daha geri planda kaldı ve gelişmesi de güç gibi duruyor. Kaliteden yoksun üretim yapıyorlar zaten. Ne kadar gerçektir ve ne kadar sürdürülebilir olur orası muamma diye biliriz. Hele ki böyle bir kriz ortamında...
bencedeteknoloji ve kalite anlamında çok geride kaldı ama ben bu suçu birazda albayrak holdinge buluyorum tümosan albayrağa satılmadan önce zamanına kaliteli ürünler üretiyordu albayrağa satılınca kalitede baya bi düşüş oldu

ama tümosan bu üç modelle piyasa sağlam bir giriş yapacak gibi görünüyor
İnşallah
Yoksa cok üzdü bizi kalite ve saglamlikla ilgili sorunlar
Hele maxsima tam bir hayal kırıklığı oldu
Şimdi bakiyorum butun modellerde ağırlıkları azaltmislar
İnşallah kalite ve sağlamlık konusuna onem verilir bundan sonra
Bu arada önceden fiyat ucuz avantajli idi su an fiyatlarda cok ucuz değil

• Beğen
Tepkiler: Muharrem başaran
İnşallah
Yoksa cok üzdü bizi kalite ve saglamlikla ilgili sorunlar
Hele maxsima tam bir hayal kırıklığı oldu
Şimdi bakiyorum butun modellerde ağırlıkları azaltmislar
İnşallah kalite ve sağlamlık konusuna onem verilir bundan sonra
Bu arada önceden fiyat ucuz avantajli idi su an fiyatlarda cok ucuz değil

ben bu kalitesizliğin albayrak holding den dolayı olduğunu düşünüyorum albayrağa satıldı kaleti düştü ama tümosan ursusla anlaşma yaptığı için ben kalitenin yükseliceği kanaatindeyim şahsen

• Beğen
Tepkiler: ismail_17