Mobil Cihazlar İçin Tarımsal Programlar

Merhaba abilerim kardeşlerim. Bu sefer de telefonlarınızda tarımsal amaçlı kullandığınız programları yazın bakalım.
Ben; Speedometer GPS (hız ölçüm), Saha Navigatörü (gps hizalama ve alan ölçümü) ve Fields Area Measure (alan ölçümü) programlarını kullanıyorum

• Beğen
Tepkiler: üsame
arkadaşlar kullandığım uygulama AGDNA...
bu uygulamanın içinde alan ölçümüde var hız ölçümüde var...
ayrıca belirttiğininz ekipman genişliği ve hızınıza göre tahmini iş bitim süresi ve saatinide gösteriyor...
yüzde olarak iç bitirme oranınızı gösteryor...
hem sınırlarında ilerleyerek hemde harita üzerinde noktalar seçerek alan tanımlaması yapabiliyorsunuz...
benim en çok kullandığım özelliği ekipman iş genişliği vs bilgileri girdiğimde tarlada işe başladıktan sonra ortalama olarak saat kaçta biteceğini gösteriyor...

• Beğen
Tepkiler: gkhAn ve ahmet35
arkadaşlar kullandığım uygulama AGDNA...
bu uygulamanın içinde alan ölçümüde var hız ölçümüde var...
ayrıca belirttiğininz ekipman genişliği ve hızınıza göre tahmini iş bitim süresi ve saatinide gösteriyor...
yüzde olarak iç bitirme oranınızı gösteryor...
hem sınırlarında ilerleyerek hemde harita üzerinde noktalar seçerek alan tanımlaması yapabiliyorsunuz...
benim en çok kullandığım özelliği ekipman iş genişliği vs bilgileri girdiğimde tarlada işe başladıktan sonra ortalama olarak saat kaçta biteceğini gösteriyor...
E mail adresi falan istiyor. Ve ingilizce arayüzü var. Tr dil seçeneği var mı
"AGDNA PRİME"