DONDURMA İŞİNE GİRİYORUM

SELAMÜN ALEKÜM arkadaşlar tarımla alakalı değil ama sizlerle kısa zamanda abi kardeş olduk belki bana vereceğiniz bilgi ve öneri vardır arkadaşlar açık dondurma işine giriyorum rabbim izin verirse yani külah ve kiloyla dondurma satacağım bu senelik alıp satmayı öbür sene ise üretmeyi düşünüyorum önerileriniz varsa sevinirim

SELAMÜN ALEKÜM arkadaşlar tarımla alakalı değil ama sizlerle kısa zamanda abi kardeş olduk belki bana vereceğiniz bilgi ve öneri vardır arkadaşlar açık dondurma işine giriyorum rabbim izin verirse yani külah ve kiloyla dondurma satacağım bu senelik alıp satmayı öbür sene ise üretmeyi düşünüyorum önerileriniz varsa sevinirim[/QUOT
Eger kendiniz üretip kaliteli yaparsaniz tutulur , Cevrenize bakin yazin bir sürü dondurmaci var ama sadece bir kac tanesinin dondurmasi tutulur ve iyi satar
Zamaninda dondurma imalathanelerine süt satmistik oradan biraz tecrübem var
Dondurmada süt kalitesi,salep ve bunlarin karisim ve kivami önemlidir
Özellikle salepde hile cok oluyor baska seyler karistiriyorlar icine sonra dondurma tutmuyor,Salepi her zaman yerinden kendin görerek al
Dondurmayi kendin üretip ,kaliteli yaparsan birde iyi satabilirsen güzel para kazanirsin

• Beğen
Tepkiler: çiftcigardo
SELAMÜN ALEKÜM arkadaşlar tarımla alakalı değil ama sizlerle kısa zamanda abi kardeş olduk belki bana vereceğiniz bilgi ve öneri vardır arkadaşlar açık dondurma işine giriyorum rabbim izin verirse yani külah ve kiloyla dondurma satacağım bu senelik alıp satmayı öbür sene ise üretmeyi düşünüyorum önerileriniz varsa sevinirim
Bizim ilçede bir pastane yapıyor çok beğeniliyor hatta dışarıdan da geliyorlar dondurma için. Buralarda dağlarda yayılan keçilerin sahiplerine sütü almadan parasını nakit öderler. İyi fiyattan ödedikleri için de sütünü sadece oraya satan keçiciler var. İyi de satıyorlar

• Beğen

Valla abi elindeki malın iyi olursa çok süper iş yaparsın kızılcahamamda bi dondurmacı var geçenlerde bi gittim dolup taşmıştı ek olarak da paket yapıp kiloyla satıyordu dondurman güzel ve fiyatı makul olsun çok iyi olur allahın izniyle. Üretim aşamasına geçtiğinde ufak ufak keçiciliğe de başlarsın daha kalite süt üretirsin[emoji16] allah yolunu bahtını açık etsin.

• Beğen