New Holland parça hilesi 2

Cnh ta pompalar zaten hema neden buna kafayı taktınızki
Benim derdim pompanın hema olması değil. 250 lira olan pompanın cnh kutusunda 400 lira olması, cnh kutusundan çıkan 285 lira olan Çin malı rulmanın İtalyan Skf olanının 145 lira olması, opetin yağına amblem yapıştırılıp orijinal yağ diye pahalı satılması. Yani benim derdim insanların kazıklanması.

İşte orada serviste Bir şey diyemiyor serviste 400 tl olan parçayı 250 200 tl ye gelmiyor en az 350 tl ye geliyorki servis 400 e satıyor.
Anlaşamıyoruz, frekans uymuyor. Ben new holland parça bayisinden alınan pompadan bahsediyorum. Servisler bizim burda parça satmıyor. Tekrar soruyorum 250 lira olan aynı numara hema pompa niye Cnh kutusunda 400 lira. Cnhye özel pompa mı yapılıyor, nedir?

Hem farkındasınız hemde şikayet ediyosunuz
Valla ben sizin kafayı çözemedim. New hollandın insanları kazıklamasından şikayetçiyim doğru. Farkındayız diye şikayet etmiyelim mi? Sizin olayınız nedir? Aynı şeyi hattat yapsa siz şikayet etmeyecekmisiniz? Benim kullandığım motor TM 120 avrupa ve ben gayet memnunum. Motordan memnunum diye firmanın yaptığını hoş mu göreyim?