New Holland parça hilesi 2

Kutunun içinde hema pompa, kutu new holland. Ambleme para ödemeye devam. 20190118_144700.jpg20190118_144707.jpg20190118_144727.jpg

• Beğen
Tepkiler: altanasc

Servis lerden almicaksin ağam bnde td 85,var pervane sevisde 120tl başka yerden 40aldim
Ben zaten almıyorum. Tamirhaneye geldim, adam pompa istemiş göndermişler. Onu gördüm, kaç para bu dedim, 400 lira dedi tamirci. Başka bir parçacıyı aradık pompayı 250 liraya veririm dedi. Ağam sizce new hollandın yaptığı doğru mu?

Pompa üzerinde numara vardır örnek 1pn cb2 vs ab2 neyse tam numarayı googlede aratınca hidrolikçilerde ucuza temin ediliyor...traktör parçası satanlardan bu tip ürün almam aynı pompaya 650 tl fiyat biçen tarımdan.com var hidrolikçide 230 tl
Aynen öyle. Bu motor benim değil. Adam veresiye diye new holland bayisinden almış. Bende pompa alcak oldum mu hidrolikçilere gidip alıyorum.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci91
Parça alırken piyasayı araştırmadan pek almamak lazım. İlla başka üreten çıkıyor. Eskisi gibi değil. İnternet var girip aratmak lazım. Çok aceleniz yoksa ve bölgeniz uzak değilse zaman ayırıp aramakta fayda var.
Alan ben değilim. Ben zaten öyle yapıyorum. Bugün tamirhaneye gittim. 100 lük new holland hidrolik pompası sipariş etmiş ustam, bayi göndermiş. Kaç para bu dedim 400 lira dedi. Neden başka yerden almadınız dedim. Başka bi parçacı aradık 250 liraya veririm dedi. Traktörün sahibi bayi tanıdık, veresiye veriyor diye al demiş. Ayrıca bizim gibi bilinçli olmayan var. Ben normalde 250 lira aynı marka pompa neden cnh ambalajına konunca 400 lira oluyor ona takığım.

Sadece pompa olsa iyi hidrolik motor zaman dişlileri şanzıman kovanı ve bilemediğim bir çok parçası hattat hema tesislerinde üretiliyor gözlerimle gördüm
Sonra hattat kötüleniyor taklit toplama motor diye sırası gelmişken sorayım size şimdi hangisi toplama?
Konuyu nereye götürmüşsünüz? Ülkemizde üretilip toplama olmayan motor mu var? Ayrıca hattat masseyin taklidi. Bi özgün değişiklik bari yapsalar keşke. Benim derdim burda motor, taklit, toplama değil firmanın etiket üzerinden insanları kazıklaması.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci91

Konuyu nereye götürmüşsünüz? Ülkemizde üretilip toplama olmayan motor mu var? Ayrıca hattat masseyin taklidi. Bi özgün değişiklik bari yapsalar keşke. Benim derdim burda motor, taklit, toplama değil firmanın etiket üzerinden insanları kazıklaması.
250 TL'ye satanda para kazanıyor,400 TL'ye satanda.Ne güzel dünya . İyi araştırma yapmak lazım yoksa...

• Beğen
Tepkiler: Laser master