New Holland 65-56 kullanan var mı

Hem kayınpederimde
Hem yakın dostumda var
8+2 şanzumana sahip çok hafif bi traktör
4 takviye ile çiftte boğgun gidiyordu motorlar
Lda ayarı yaptırdılar
Seri 1 le çift sürer oldu traktörler
Ama biraz hararete meğilli çalışıyorlar
3060 kg geliyo
Önde 6 adet
Arkada 4 adet ağırlıkla

65-56 ben işde değilde yolda yükde kullandım ağır devirli ama çok iyi asılıyor.Çok beğendiğim 70-66 yı aynı yükde rampada solladım hafif olunca kesilmiyor motor konfor aramıyorsanız iyi.klasik olduğundan pek arıza da açmaz 56 serisi alım satımda çok hızlı beğenmezseniz hemen elden çıkarılabilecek bir seri.

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10
Ergonomi sıfır,şanzıman berbat,kabin dar platform olmayışı ayrı bi sorun.Eğer boyunuz uzun ve yapılıysanız inmek binmek dert.Gaz okadar kötü yerdeki belli bi zaman sonra bende topallama yaptı uyuşmuş resmen sağ ayağım.Hele sıfır alacaksanız o paraları kesinlikle ve kesinlikle haketmez

Ergonomi sıfır,şanzıman berbat,kabin dar platform olmayışı ayrı bi sorun.Eğer boyunuz uzun ve yapılıysanız inmek binmek dert.Gaz okadar kötü yerdeki belli bi zaman sonra bende topallama yaptı uyuşmuş resmen sağ ayağım.Hele sıfır alacaksanız o paraları kesinlikle ve kesinlikle haketmez
Çok Haklısınız
Fakat; Fabrika, Şanzıman (vites sayısını artırmak) ve kabin konusunda biraz daha iyileştirmeye gitse on numara bir traktör olur..

Çok Haklısınız
Fakat; Fabrika, Şanzıman (vites sayısını artırmak) ve kabin konusunda biraz daha iyileştirmeye gitse on numara bir traktör olur..

Yapmaz nasıl olsa satıyor alan bi kitle var.130 140lerden bahsediyorlar.Alınmasın kimse o motora o parayı verende akıl denen bişey yoktur.Diyelimki iyileştirme yaptı fiyata bi 30 bin koy.yıl 2019 o kaporta dşyaznı açılısı nedir ya,hava filtresini rahatca açıp alamıyorsun.Radyatöre hava tutmak bi dert.adamlar biliyor nh yi taştan yapsak alan olur diye onun için köydeki kaynakçı gibi iş çıkarıyprlar.Bizim köydeki usta daha iyi tasarım yapar

• Beğen
Tepkiler: üsame ve The_Hoca

Geri vitese takarken parmaklarınızı sıkıştırmayınız.Radyatörleri temizlemek için kaputu sökmek gerekiyor.Size katılıyorum.

Murat usta ergonomi konusunda dediklerine tamamen katılıyorum katılıyorum
Zaten hepsi gaz pedalının arkasına 3-4 cm yükselkiğinde takoz koymuşlar