50 TL ile Drone a Yakın Görüntüler

Malzemeler;
1 adet teleskopik 4metre sırık fırça sapı 37₺
1 adet tablet,telefon tutacağı 10-15₺

drone araştırmalarımdan sonra fiyatların bütçeme uymadığını farkettim ve böyle bir şey yaptım, fırça sapına elimdeki aksiyon kamerasını bağlıyorum ve görüntüler drone a çok yakın:) videoları da en yakın zamanda gelecek

IMG_7339.JPGF04A1935-2FDA-48F3-9DF8-6E6975E78C02.JPGIMG_7335.JPGIMG_7233.JPG

ekipman ile çekilen videolardan aldığım görüntüler;
IMG_7248.JPG
IMG_7249.JPGSnapseed.JPGIMG_7346.JPG

Gerćekten mükemmel olmuş
8 mt olsa daha iyi olcak anlaşılan
teşekkürler abi 8 metre de görüntü daha güzel olur fakat çok sarsıntı yapar galiba sap

Bunu 6 yıl önce yapmıştım :) o zaman telefonu zeytin sirigina bağlayıp havadan çekim yapmıştım
ilk keşfeden biz değilmişiz o zaman:)
Güzel olmuş. Eline sağlık. Tek sıkıntı sabit çekim yapmak gerek. Drone ile hareketli de sıkıntısız çekilebiliyor....
teşekkürler abi, drone kadar aktif hareket imkansız bu şekilde tabi ama az da olsa hareket ediyoruz :D
Maşallah güzel fikir.. Güzel görüntüler ortaya çıkmış tebrikler
teşekkür ederim:)

teşekkürler güzel oldu evet

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
teşekkürler abi 8 metre de görüntü daha güzel olur fakat çok sarsıntı yapar galiba sap

ilk keşfeden biz değilmişiz o zaman:)

teşekkürler abi, drone kadar aktif hareket imkansız bu şekilde tabi ama az da olsa hareket ediyoruz :D

teşekkür ederim:)

teşekkürler güzel oldu evet

Yokluk adamı mucit yapar bu memlekette[emoji23][emoji1319]
Eline sağlık toprağım

• Beğen
Tepkiler: Berkay Karadeniz

Valla helal olsun bence çok süper olmuş :) az yorucu olur yoksa biraz koşunca al sana dron hemde şarj sorunu yok :) 7 metrelik oltalar var ucuzları 60 lira falan o biraz esner gibime geliyor yoksa iyi olurdu

çok teşekkür ederim 8-9 metrelikleri var bunların fiyatları 100tl civalarında ama esneme nasıl olur bilmiyorum bir ara alıp denemek gerek:)