Yeniledik

4lü 8 alpler 3 10 no ünlüleri verdim bunları aldım olmadı değiştiririz dedi arkadaş
Almadan önce, pulluk firmasinin internet sitesinden.Almak istedigin pullugun güç gereksinimi bul ona göre değerlendir. Saticiya da sor.
Birçok yerden, yönden teyit etmiş olmalisin.
Ünlü pulluklar daima hafiftir.Avantajli hafiflik.
Ünlüleri tarlada iyi ayar yaparsan,memnun kalirsin.
65 hp için 3 lü iyidir.Önemli olan;
Seri vitesin 1 ile gitmesi önemli.
4 soklu olmuş ;takviye 4 ile gitmesini istemem.

Abi bu nasıl 10 numara valla çeltik tarlasında sıkıntı yapar bunlar ağırdır motoru gibi
Ünlü baksaydın keşke ben alpler kullanıyorum 5 10 ama ünlü kullandım emanet çamurda şahane
Traktörüne 4 10 ideal ama bunlar 10 ludan büyük

Almadan önce, pulluk firmasinin internet sitesinden.Almak istedigin pullugun güç gereksinimi bul ona göre değerlendir. Saticiya da sor.
Birçok yerden, yönden teyit etmiş olmalisin.
Ünlü pulluklar daima hafiftir.Avantajli hafiflik.
Ünlüleri tarlada iyi ayar yaparsan,memnun kalirsin.
65 hp için 3 lü iyidir.Önemli olan.
Seri vitesin 1 ile gitmesi önemli.
4 soklu olmuş ;takviye 4 ile gitmesini istemem.
Bunların 1 leri çok seri 2nin 3 4 iyi pulluk için

Abi bu nasıl 10 numara valla çeltik tarlasında sıkıntı yapar bunlar ağırdır motoru gibi
Ünlü baksaydın keşke ben alpler kullanıyorum 5 10 ama ünlü kullandım emanet çamurda şahane
Traktörüne 4 10 ideal ama bunlar 10 ludan büyük
Gerçekten anlamadım .aldım metreyi ölçtüm araları 28 kulak araları 72 yükseklik 68 ama kulaklar çok büyük duruyo.satan kişi 12 no pulluğu 10 no fiyatına verirmi hiç bunlar trakya modeli galiba çaktım şimdi işi

Ara mesafe ve yükseklik iyi araları toplama yapmaz ama kulaklar büyük kullanıp denemek lazım
Eğer derin sürüm yapmıyorsanız çok verimli olmaz bu pulluklar
Heleki çeltikte
Neden kulaklar büyük peki anlamış değilim sitesini de inceledim öyle aldım yarın bi alpleri arayıp sorcam.biz çeltik yerlerini derin sürmeyiz.zaten derin sürsek su parasına çalışırız.ama sapı güzel gömeceği kesin çeltik yerlerinde sapta toplamaz

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
Ağır tav sürümde lastiklere su koyarsınız. 450 kg civarı su alacaktır. 400 kg ön ağırlık, traktörün ağırlığını 4 tona tamamlarız, takviye 2, 2200 devir, yapıştır gitsin. :)