...:::ŞAKALAK MİBZERLER:::...

• Konbuyu başlatan kuyucakli_26
  • Başlangıç tarihi
: ...:::ŞAKALAK MİBZERLER:::...

[glow=red,2,300]EWET YAW TÜMOSAN AYRI BİR KARİZMA YARATMIŞ ORAYA...FİYATLARI HAKKINDA HİÇ BİR BİLGİM MUSTAFA KUSURA BAKMA....[/glow]

: ...:::ŞAKALAK MİBZERLER:::...

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=1265.msg10167#msg10167 date=1203203453' Alıntı:
Burada dikkatimi çeken tek şey Tümosan. :D Paylaşım için sağol, bu mibzerler gerçekten kaliteli. Fiyat hakkında bir bilgin var mı?
gerçekten güzel mibzedir fazla pahalı değil piyasayla aynıdır hemen hemen
yakınlarınızda varsa kullanın derim arkadaşlar

Ynt: ...:::ŞAKALAK MİBZERLER:::...

babam zamanında ekinler ekilecegi zaman 30 tane mibzerini satmıştı fabrika siparişleri yetiştiremiyordu artık satış temsilcisi sipariş alma yetişemiyoruz demeye başlamış

Güzel paylaşım Uğur sağol...Bizim akrabamız şakalakta usta statüsünde çalışıyor bu sene mibzer satışları fazla değilmiş bunun nedeni geçen sene çok satmalarından dolayı olduğunu söylüyordu....

şakalak yöneticilerinden ricam üreetmiş olduğunuz mibzer çeşitlerinin fiyat listesini yayinlamanızı rica ediyorum.

yeni üyeniz baki sarıkaya bereketli kazanclar dilerim.

ben de 99 yılından beri şakalak kullanıyorum ilk 99 model ipli vardı sonra 2002 de pistonlusunu aldık çok güzel mibzer ama bir denge problemi var oku doluyken kadırdıgın zaman hemen sırtı üsto devriliyor bir de 22 lilere şase zayıf geliyor bizim köylünün birinde 99 model 22 li var 3 kez şase değiştirdi

sakalak pistonlu mibzer lerin bi eksisi var oda pehlivan kollarına takılmıyor orta kol için baglantı bırakmamışlar.. biz ikisi arasında kalmıştık özdöken aldık onda var.. eniştem şakalak almıştı kuzenimdede özdöken vardı karşılaştırdık..özdökene kara verdik zaten pehlivan kollarının baglantı noktasından baska farkları yok gibi.. 16lı mibzerden söz ediyorum..

güzel paylaşım..bizim köyde de güneşler ve şakalak çoğunluktadır..dedem şakalak güzel mibzer ama diğerlerine göre biraz her motor çekemiyor diyor,ağır veya hafif olduğunu yanlış hatırlıyorsam k.bakmayın.