Sayfa 4/5 BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
74 sonuçtan 46 ile 60 arası gösteriliyor
    ismailozmen74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Guzel fuar gezintisi detayli foto olan varmi beyler

Batuhan7066 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bizdende bu kadar Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20190209_090346.jpg
Görüntüleme: 100
Büyüklüğü:  43.6 KB (Kilobyte)Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20190209_105239.jpg
Görüntüleme: 105
Büyüklüğü:  64.7 KB (Kilobyte)Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20190209_105304.jpg
Görüntüleme: 108
Büyüklüğü:  61.9 KB (Kilobyte)

Selim239 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı erenkilic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesela dikkatimi çeken john deere fuarda yoktu. Çelikel e uğrayacaktım o da yoktu. Fendt kullanılmış traktörleri getirmiş gibi geldi bana traktörün plakası vardı 35. Yani koskoca izmir fuarına gelen hayvanlar bunlar olmamalıydı. En büyük traktör deutz fahr da vardı kaç bg hatırlamıyorum. Organizasyon iyi değil hele otoparkta görevli yok kafasına göre park ediyor herkes sonra girmek çıkmak zulüm oluyor. Dün öyleydi bugünü düşünemiyorum. Arabaların camlarına üzerinde çıplak kadın fotoğrafı olan masaj salonu kartvizitleri sokuşturmuşlar. Bisürü de genç kız bu kartvizitlerden dağıtıyor. Ne alaka anlayamadım ve hoşuma gitmedi.
    Massey Ferguson da yoktu ilk defa gittim.Fuarda Eşref Şekerli ile karşılaştım biraz konuştuk o da fuar geçen seneye göre boş dedi.

Alıntı Selim239 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Massey Ferguson da yoktu ilk defa gittim.Fuarda Eşref Şekerli ile karşılaştım biraz konuştuk o da fuar geçen seneye göre boş dedi.
    Para yok millette , öyle olunca ihtiyaç ertelenir. Bence bundan

maygun10 teşekkür etti.

ahmet35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesela dikkatimi çeken john deere fuarda yoktu. Çelikel e uğrayacaktım o da yoktu. Fendt kullanılmış traktörleri getirmiş gibi geldi bana traktörün plakası vardı 35. Yani koskoca izmir fuarına gelen hayvanlar bunlar olmamalıydı. En büyük traktör deutz fahr da vardı kaç bg hatırlamıyorum. Organizasyon iyi değil hele otoparkta görevli yok kafasına göre park ediyor herkes sonra girmek çıkmak zulüm oluyor. Dün öyleydi bugünü düşünemiyorum. Arabaların camlarına üzerinde çıplak kadın fotoğrafı olan masaj salonu kartvizitleri sokuşturmuşlar. Bisürü de genç kız bu kartvizitlerden dağıtıyor. Ne alaka anlayamadım ve hoşuma gitmedi.
    Fendt ikinci el tabla takmış ve dediğin gibi claas jd Çelikel gibi firmalar yoktu

erenkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ahmet35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fendt ikinci el tabla takmış ve dediğin gibi claas jd Çelikel gibi firmalar yoktu
    Tablanın boyası falan çıkmıştı iyice traktörün lastiklerinde de ufak çizikler vardı gerçi parlatmışlar ama yakından bakınca kullanılmış gibi geldi bana.. Çelikel zaten gelmiyor izmir e. Claas, jd, mf hiç yoktu. Geçen yıl firmanın biriyle görüştüğümde yerler çok pahalı demişti herhalde ondan katılmıyorlar. Ama john deere Türkiye ye birde izmir Torbalı ya fabrika açmışken gelmesi gerekirdi.

ahmet35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

D hol tamamen kapalıydı. B hol olması lazım yarıya kadar vardı. Satış yapılan birkaç ürün gördüm onlar da 200 300 hp motorlar içindi

100 150 dönüm arazisi olanlar için hiç bi malzama göremedim fuarda bi daha gitmem en iyisi balıkesir kepsut fuarı

cemal ÖZTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı yarbay10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    100 150 dönüm arazisi olanlar için hiç bi malzama göremedim fuarda bi daha gitmem en iyisi balıkesir kepsut fuarı
    En güzeli bursa fuarı 20 hp den 400 hp ye kadar alet ekipman mevcut

The_Hoca, yarbay10 teşekkür etti.

Eren bey merhaba
    Firmamızı fuarda ziyaret etmek istemenizden çok memnun olduk ancak son 3 yıldır İzmir fuara katılmıyor. 19-23 mart tarihleri arasında gerçekleşecek Konya tarım fuarında yeni ürünlerimizle katılacağız. Sizide ağırlamaktan onur duyarız.

Alıntı ahmet35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet bey merhaba
    Firmamız son 3 yıldır İzmir fuara katılmıyor. 19-23 mart tarihleri arasında gerçekleşecek Konya tarım fuarında yeni ürünlerimizle katılacağız. Sizide ağırlamaktan onur duyarız.

ahmet35 teşekkür etti.

erenkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ÇELİKEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet bey merhaba
    Firmamız son 3 yıldır İzmir fuara katılmıyor. 19-23 mart tarihleri arasında gerçekleşecek Konya tarım fuarında yeni ürünlerimizle katılacağız. Sizide ağırlamaktan onur duyarız.
    Peki neden katılmıyorsumuz? Blackbox u görmek isterdik. Yem karma ihtiyacım var ı yüzden merak etmiştim

Alıntı MUSTAFA361 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana 7-8 diskli çayır biçme lazımdı yerli firmalar 6 diske kadar yapıyor mecbur ithal modellere bakıyorum. 165cm lik tamburla olmuyor artık işler kapasite yükselmeli. Paksan büyük balya makinası ihtiyacını çözer ama nedense pek istekli değil. Yaz basında 6 ipli makinaya 90 bin euro baz fiyat çıkardılar sözde yerli oluyor el insaf yani.
    Mustafa bey Kuhn marka Çayır biçme makinesi olarak FC352RG yada FC3560TCR modelini incelemenizi tavsiye ederim.

MUSTAFA361 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı YeLKoVaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa bey Kuhn marka Çayır biçme makinesi olarak FC352RG yada FC3560TCR modelini incelemenizi tavsiye ederim.
    Merhabalar kuhnlarda parça yok diyorlar bu doğrumu. Kuhn bölgemde birkaç tane kullanılmış olarak var ama parça olmayınca güvenemedim.

YeLKoVaN teşekkür etti.

Alıntı MUSTAFA361 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar kuhnlarda parça yok diyorlar bu doğrumu. Kuhn bölgemde birkaç tane kullanılmış olarak var ama parça olmayınca güvenemedim.
    198x 'li yılların dahi makinesi için yedek parça siparişi verebilirsiniz, herhangi bir problem yok.