2019 İLK SÜRÜM New Holland TD65D ÜNLÜ PULLUK

Artık eskisi gibi degil abi kızlar köye gelmiyo şehire varıp asgari ücrete talim ediyo köye gelse krallar gibi yaşatırım valla ama gelen yok köydeki evimizin şehirden farkı yok kaloriferli felan vs. Evden dışarı çıkmasın ev işi yapsın yeter bana 40 tane damızlıgım var ben hallediyom ahıra girmesine gerek yok tarla desen zaten severek yapıyom çok degil 5 yıl köyde kalalım yeter bana 1 trilyon para yapmazsam 5 yılda benim adım murat degil abi müjgan olsun bu kadar açık ve netim tayyipe inat hemde [emoji23]
Nikte murat yazıyor diye yazdım kusura bakma.

Artık eskisi gibi degil abi kızlar köye gelmiyo şehire varıp asgari ücrete talim ediyo köye gelse krallar gibi yaşatırım valla ama gelen yok köydeki evimizin şehirden farkı yok kaloriferli felan vs. Evden dışarı çıkmasın ev işi yapsın yeter bana 40 tane damızlıgım var ben hallediyom ahıra girmesine gerek yok tarla desen zaten severek yapıyom çok degil 5 yıl köyde kalalım yeter bana 1 trilyon para yapmazsam 5 yılda benim adım murat degil abi müjgan olsun bu kadar açık ve netim tayyipe inat hemde [emoji23]
Önce şehirden 3+1 lüks daire alcan sonra hanımı evde oturtcan benim gibi her sabah aksam köye git gel yapcan elini sıcak sudan soğuk suya sokmıycan belki
Not bilgi teçrübeye sabittir [emoji23][emoji23]

Önce şehirden 3+1 lüks daire alcan sonra hanımı evde oturtcan benim gibi her sabah aksam köye git gel yapcan elini sıcak sudan soğuk suya sokmıycan belki
Not bilgi teçrübeye sabittir [emoji23][emoji23]
Bak tecrübe konuşuyo. Az çok cemalin neler yaptığını biliyoruz gerçekten zor işler gençler köye kimse evlenmiyo gerçi böyle giderse köyde kız değil insanda kalmıycak taa neyse

• Beğen
Tepkiler: cemal ÖZTÜRK

Aslında burdan biz çiftçilere kız verecek abiler vardır onlara sesleniyom duyun bizim sesimizi gelir sizin tarlanızıda ekeriz mantıklı düşünün abiler [emoji848]
Bizim tarla sürme konusu evlenme programına döndü
Sen bana özelden cep no yazarmısın watsaptan konuşalım belki faydam olur ☺