Traktör Kredisi

Traktör kredisi çekmek istiyorum 70 bin tl 2. El traktör alcam en uygun faizli uzun dönem kredi veren bankalar hangisidir.Bu faiz indirimi gibi şeyler duydum gerçek mi

5 yaşını geçmemişse alınacak traktör kasko bedelinin %75 ine kadar kredi çıkıyor ZİRAATbank tan zaten başka bi bankaya şu zamanda başvurup kredi kullanmak ziraat ın en az 4 5 misli faiz i göze almak demek.ziraatın faiz oranı bildiğim kadarı ile %6 traktör kredisi için 5 yıla kadar vade seçeneği mevcut

• Beğen
Tepkiler: Laser master
5 yaşını geçmemişse alınacak traktör kasko bedelinin %75 ine kadar kredi çıkıyor ZİRAATbank tan zaten başka bi bankaya şu zamanda başvurup kredi kullanmak ziraat ın en az 4 5 misli faiz i göze almak demek.ziraatın faiz oranı bildiğim kadarı ile %6 traktör kredisi için 5 yıla kadar vade seçeneği mevcut

Ödeme seçenekleri nasıl gayet makul %6 bir faiz oranı

Traktör kredisi çekmek istiyorum 70 bin tl 2. El traktör alcam en uygun faizli uzun dönem kredi veren bankalar hangisidir.Bu faiz indirimi gibi şeyler duydum gerçek mi
Zıraat bnk uygun olur.
50 bin tl ye kadar faiz oranı cok uygun,%6 .50 binen fazlalık %9 la hesaplaniyordu bi ara.
Geri ödeme kredi cekilen tarihten 1 yıl sonra ilk taksit. Toplamda 5 yılda geri ödeme şartları bu bicimde

Kredi şartları nedir
Çks
İki kefil
İkinci elde beş yaş şartı
Kasko değerinin %70-75 ine kadar kredi
5 yıl vade sabit faiz yılda tek ödeme
Daha detaylı bilgi icin zıraat bnk mrçt edin şartlarınız uyuyorsa zaten verirler krediyi.
Yada traktörü alacağınız bayi ile görüşün mutlaka bayide yardımcı olur

• Beğen
Tepkiler: Emretpdmr50