Belediyeler sebze meyve satışına başlayacak

Yusuf dostum mazot rafineri cıkışı 2,65 krş ken bize gelişi 6,5 oluyorsa ve oluyor.. bence sebze meye işide biraz abartılıyor .
Bu güne kadar çiftçiyi kim korudu kolladı ,hangi ürün çiftçi elindeyken para etti bak bu iş biraz daha uzasın devlet aracıya hiç bişey yapamaz olan yine üreticiye olur .
Yazdıklarımı kimse başka yere cekmesin bende şehirde yaşıyorum ,ikide cocuk okutuyorum her geçen gün şartlar zorlaşıyor .
Memlekette her şey ucuzda bi meyve sebzemi pahalı .
Bu gün meclis lokantasında 550 çeşit yemek cıkıyor ve seçmede zorlanıyor diye demec veriyorsa ülkenin başbakanı zaten olay bitmiştir dostlar.

Köprülerde işin içine girince maliyet artıyor bedava olsun köprüler mazotu ucuza versin gemilere verilenler aynı olsu fiyatlar yarıya iner

Şimdiye kadar yapılan icraatlerin çoğu malesef günü kurtarmaya, seçimi kazanmaya yönelik. Tarımda reform yapılması lazım yoksa somaliye döneriz. Topraklarımız bereketli olmasına rağmen yabancının eline geçer, kendi topraklarımızı elin gavuru, elin arabı eker bize satar. Biz de fakirkeştikçe fakirleşiriz

Trakyada 600bin dölumden fazla devlet desteği ile satıldığı hibeli olarak ziya tarım vs Yahudi ortaklı şirketlere çiftçiyi bitirder yapılanlar oyun sadece Filistin'in geçecek bu gidişle

Mahmut fiyatlardaki artışı harbiden mazotamı bağlıyorsun. :)
Antalyadan patlıcan 2 tl'ye alındı.
4 tl'ye oranın halinden alındı.
Erzuruma 4,65'e geldi indi.650 krş/kğ nakliye
Manav oradan 6,75' e aldı.
Şuan 12 tl/kğ satıyor

2 tl çiftçi...12 tl tüketici
18/20kioluk kasaya 1 TL nakliye 1 TL indi bindi %8 komisyon fire kar payı biner ... En doğrusu mevsiminde tüketmek ...
Ankara hali 1 ay öncesi

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU