TD80D KÜLBÜTÖR KAPAK CONTASI DEĞİŞİMİ...!!!

Forum ahalisi herkese sevgiler selamlar yeni bir seriye başlıyorum youtube da gerek traktör gerek tarım makinaların da yaşanan ufak tefek arızaların tamiri bakım ve onarımı ile ilgili videolar çekmeyi düşünüyorum ilk video da da kendi traktörümdeki külbütör kapağından yağ kaçırmasını ele aldım bununla ilgili bir video çektim simdiden iyi seyirler hepiniz hoş kalın hoşca kalın...

[video=youtube;zpMPcEx6GlU]https://www.youtube.com/watch?v=zpMPcEx6GlU&t=49s[/video]

Guzel olmus cengiz eline saglik yanliz kapakla boruyu gri yapsan daha hos olurmus

Eyvallah gardaşım saolasın elimde sarı vardı hazırda bi deneyim dedim zaten ısıya dayanıklı boya değil yarın öbürgün motor ısındığı zaman kavlar dökülür nikelaj kaplama yapıyorlar o baya hoş oluyorda onun içinde malzemeleri söküp ankara ostime falan götürmem lazım uzun iş oda

Güzel ve faydalı bir paylaşım olmuş. İhtiyacı olana kolaylık sağlayacaktır....

Aynen abi benimde amacım o zaten bazı servisler fırsatcı oluyor maalesef en son servisi çağırdığımda rica ettim dedim frenin de tutma ayarını biraz daha arttırır mısınız diye adam direk faturaya yazmam lazım dedi ne kadar ücreti deyice de 300 lira demesiyle bağımı kopardım servisle direk tek 1 tane civatayı sıkmak için 300 lira istenmez yazık günah

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Güzel Paylaşım Cengizhan kardeşim. Devamını bekliyoruz. Sarı bir garip olmuş ama güzel görünüyor yinede. Egzoz susturucusunu sökerken ki videoyu da merakla bekliyorum..
Susturucu işi biraz maliyetli yakın zamanda atamam onun videosunu ama araştırıyorum halen spiral egsoz borusu falan kullanmayi düşünüyorum bakalım zaman gösterir ne olur ne biter