Ziraat Bankası Faizsiz Yem kredisi Hakkında Yardım

gerçekten krediye ihtiyacı olup cekemeyenler vardır hadi krediyi aldın bari tarım yada hayvancılık için kullansa anlarimda şehirden daire almak için yem kredisi çekmek nedir...

İşte ülkenin asıl problemi bu, zannediyorki devleti kandırıyor, aslında kendini kandırıyor, yarın o krediler zam olarak kendisine dönecek farkında değil,bugün destekleme alanların büyük çoğunluğu çiftçilik yapmadıkları gibi bu kredileri gerçekten gerektiği alanda kullanmayanlar yarın yem için gerçekten kredi çekmek isteyecek olursa, bu sefer kendisi mağdur olacak, sonrada devlet hayvancılığı bitirdi diye dert yanacak

Kullansın çiftçi ne olacak. Hazine garantili düşük faizli inşaatçılar a verilen kredilerin topculara verilen kredilerin yanında devede kulak. Abartmayin yani. Borcuna en sadık yine çiftçi adamın donuna kadar ipotek alıyor yok pahasına satışa koysa yine anaparayi kurtarır 100 bin krediye 1 ev 80 dönüm tarla ipotek verdik.

Kullansın çiftçi ne olacak. Hazine garantili düşük faizli inşaatçılar a verilen kredilerin topculara verilen kredilerin yanında devede kulak. Abartmayin yani. Borcuna en sadık yine çiftçi adamın donuna kadar ipotek alıyor yok pahasına satışa koysa yine anaparayi kurtarır 100 bin krediye 1 ev 80 dönüm tarla ipotek verdik.
Yani o yönden bakarsak sende haklısın ibo :)

• Beğen
Tepkiler: ibo71
Çiftçinin cektiği kredi devletin malum şahısın silinen vergi borcu (hani şu milletin a...a kayacaz diyen şahsiyetsi varya) kadar yoktur belkide . birazda onu görse kem gözler...
Malum şahıs vicdan sahibi biri değildir , hepimiz günlerce küfür ettik hakli olarak. Onu referans alıp bizde yanlışa dusmeyelim bence. Doğru tektir , duruma göre pozisyon alınması bizide onun klasmanina düşürür. Bizler çiftçiler olarak vijdan ve ahlak sahibi olmalıyız derim

herkes olaya kendi siyasi penceresinden bakıyor. Benim hırsızım iyi, senin hırsızın kötü
Öbür dünyada herkes kendisinden sorumlu olacak
Hırsızlığın(aç kaldığı için hayatta kalmak için ekmek çalan hariç) bahanesi olmaz. Hırsız hırsızdır. İster sizinle aynı siyasi düşünceye sahip olsun isterse sizin zıt siyasi düşünceye sahip olsun hepsi bu ülkenin geleceğini çalıyor. Ama sırf sizinle farklı bir siyasi düşünceye sahip olduğu için hırsız olmadığı halde iftira atıyorsanız buda kul hakkına girer bununda en büyük günah olduğunu söylemeye gerek yok zannedersem

• Beğen
Tepkiler: erkunt_34
Evet cok doğru memleketin geleceğini calanlar caldıklarını yerine koysa bu memlekette açda kalmaz ,yoksulda kalmaz.
Çok doğru Mehmet bey
İmkan olsa sadece bizim ülkeden değil , dünyadan siyaset kurumunu kaldirsak.
Klasik döngü , seçilmek için , göz boyamak için çuvalla para harcanıyor. Sonra kamyon yüküyle geri alıyorlar. İşini yapan , harama bulaşmamış tüm siyasileri tenzih ederim. Maalesef ülkemizde siyasi ortam bu , ama az ama çok tüm oyuncular , siyasi yapılar bu pisliğin içinde. Bu sistemin artık kokuştuğunu düşünüyorum , daha iyi birşeyler mutlaka olmalı.

Bu millet ne zaman futbol takımı tutar gibi siyasi partiyi tutmaktan vazgeçerse, kendi menfaatine göre değil,likayata göre oy verirse bu ülkedeki siyasetçide hırsızlık yapamaz, ülkeyi dolandıramaz ama önce o siyasetçiye oy veren kişide hırsız olmayacak, yem kredisi çekip ev almayacak. Yoksa hırsızın sokağa çıkıp hırsız var demesine kimse inanmaz

Bizde gece tarlada hırsızlara karsı nobet tutyoz
FB_IMG_1550093819147.jpg

Türk milleti fırsatını bulana kadar en durustudur. Üzerinde hayvan kayıtlı olup elinde ipoteği olan ve para lazım olan herkes kullanır. Ben dürüst çiftçi görmedim sizin etrafinizda varsa bilmem. Ben durustum diyen çks fotosunu atsın bakalım hangi tarlasına boş olduğu halde nadas yazmış. En basit örnek.

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
Türk milleti fırsatını bulana kadar en durustudur. Üzerinde hayvan kayıtlı olup elinde ipoteği olan ve para lazım olan herkes kullanır. Ben dürüst çiftçi görmedim sizin etrafinizda varsa bilmem. Ben durustum diyen çks fotosunu atsın bakalım hangi tarlasına boş olduğu halde nadas yazmış. En basit örnek.
Bu mesajinla 70 bin üyeye hitap ettin cks m arabada yoksa hemen atardim bizde nadasi birak 1 karis bos yer bulamassin ve bir coģu 2 3 ürün ekiyor senede

Bizde gece tarlada hırsızlara karsı nobet tutyoz
Ekli dosyayı görüntüle 34826
Batı ülkeleri için kavun karpuz küçük işler onlar Afrika,Latin Amerika,Ortadoğu ülkelerinde yer alan yeraltı kaynaklarını sömürmekten kendi ülkesindeki kavun karpuzu gibi küçük şeylere tenezzül etmiyorlar.Hırsızlık olmaması sebebi onların dürüst olduklarından dolayı değildir. Dünyayı sömüren bir zihniyetten dürüstlük beklemek olsa olsa aşırı iyi niyetli olsa gerek,bizim insanımız onların yanında sütten çıkmış ak kaşıktır.