BASF FACET için Türkiye satış izni çıktı

Çeltikte yabancı ot için kullanilan Facet in ülkemize ithalat ve yurt içi satış izni çıkmış.

Bakalım fiyatı ne olacak?

Hayırlı uğurlu olsun.

Resimler ve ekler

• IMG-20190214-WA0002.jpg
    IMG-20190214-WA0002.jpg
    79.7 KB · Görüntüleme: 284
Dışarıdan bir sekilde getirilen 5 lt ilaci 3200 tl ye kadar alan olmuş. Çok yüksek bir fiyat.
Umarım fiyat makul bir seviyede olur. 1.500-2.000 tl arasında olmasi bekleniyor 5 lt için.
Çeltikte verimi etkileyen en önemli unsurlardan birisi yabancı ot ile mücadele.
Bu mücadeleyi ne kadar kısa sürede kazanirsak hem verim artisi oluyor hem de zirai ilaç maliyeti düşmüş oluyor. Çifte kazanç anlamına geliyor.

ilacın fabrıka çıkıs fiyatı 328 euro vergileri navlunu dediğiniz gibi 1500 2000 tl hayal olur herhalde
zaten kar amaclı yapılan bir iş değil :)
insanlar bu tip hikayeleri anlatırken desteksız atıyorlar anlayamıyorum
maliyet var alıoş bedeli kur denen şey var navlunu var kar payı var

Çeltikte yabancı ot için kullanilan Facet in ülkemize ithalat ve yurt içi satış izni çıkmış.

Bakalım fiyatı ne olacak?

Hayırlı uğurlu olsun.

merhaba öncelikle hayırlı olsun ancak bu paylaşımı h,çbir internet sitesinde bulamadım bakanlığı aradım cvp veremediler cimere yazdım yok dedi bu bilgiye ulaşabileceğim bir internet sitesi varsa paylaşırmısınız
tşk ederim

• Beğen
Tepkiler: tarımilacı
İlacı alacaklara uyarım bayi harici elden ayaktan almayın. Bunun sahteleri çıktı trakyada bir kucak para verip üzülen çok insan oldu. Kaçak yollarla getirtip atanlardan duyduğum kadarıyla çok etkili bir ilaçmış. Şahsen titan dinox aldık atacağız bakalım.