Ağır tip cizel

Arkadaşlar 7 li ağır tip çizel alacağım ne marka alayım birde ortalama fiyatları nedir ?
Alpler’e 4000 tl istiyorlar yardımcı olmanızı rica ederim

Uzun ayak sorduğum ürün
2014 de 1750 ye almıştım malzeme olarak çok sağlam çokta agır tapatalk_1550153879835.jpeg

• Beğen
Tepkiler: levka
IMG_1509.JPG
Benim size tavsiyem almışken kırlangıç bıçaklı çizel alın nadas üstüne çekerken çamursa sökersiniz kuruda mükemmel oluyor direk toprağı pulluk gibi işler kamışlı yerde toprağın altından keser geçer
Tabi karar sizin

• Beğen

Bence kesinlikle Alplerden şaşmayın.Bende 9 lu merdaneli ve kırlangicli alpler çizel alacağım.Fiyat olarak en son 8000 aldım.Niye alpler derseniz Komsumuzda 9 lu alpler cizel var ve ayni tarlada ayni motorlara takiyorlar alpler ayak yapisindan dolayi motora hic koymuyor daha guzel is cikariyor.

• Beğen
Bıçaklı alacaksanız en az 1000 tl gibi bir farkı oluyor, rotovatör bıçağı kullanıyorlar zaten, kendinizde alıp takabilirsiniz onları. Tabi alırken çizelin ayaklarında civata yuvalarının olmasına dikkat edilmeli. Bıçaklarıda 20 liraya bulursunuz.
Çizel olarak markadan ziyade atölye yapımı da araştırabilirsiniz.

• Beğen
Ödemişte özbil ve özçelik var. Mükemmel işçilik var. U kapama şase kullanıyorlar. Benim de niyetimde 7li şase üzerine 3 sıralı kanatçıklı, ağır merdaneli uzun bacak var ama imkanlar kısıtlı

• Beğen