TRAKKULUP ESKISEHIR BULUSMASI 2019

cemal ÖZTÜRK;1265866' Alıntı:
Ercan 10 yıllik üyeyim ben daha hić davet edilmedim şanslısin [emoji16]

Şahsıma değil davet genel :)

bilal tıraşçı;1265920' Alıntı:
Abi buraya yazmamız zaten genel olarak bir davet. 5 seneden fazla hep Eskişehir buluşması yapıp hep burdan çağrıda bulunduk. Kimseyi ayırmıyoruz

Aynen Bilal katılıyorum sana.
Buluşma var herkes davetli ben şahsen teşekkür ettim :)
Muhabbetiniz daim olsun.
Fotoğrafları bekliyoruz.
[emoji4]

Son düzenleme:
Muhabbetiniz daim olsun dostlar [emoji4]
Buluşmaya katılamayacağım maalesef yılbaşından beri hiç Pazar tatili yapmadık çok yoğunuz herkese çok selamlar davet içinde ayrıca teşekkür ediyorum [emoji4][emoji7][emoji7]
Beyler ercan gelmiyormuş.
Desenize buluşma huzur,sükun ve sıkıntısız olacak.
Ne mutlu sizlere. :D

4cffd401-4fb0-47a5-a76e-66b04783b12b.jpg
Kaçıncısının yapıldığı bilinmeyen Eskişehir buluşmamıza gelen gelemeyen herkese teşekkürler. Buluşmada dalgınlıktan dolayı tek fotoğraf anca çektik affedin[emoji1]
Şimdi fotoğrafta sağdan sola doğru isimleri sıralıyorum.
Erdal Bütün (en önde), Rıdvan Aslan, Aksaklı Mete, Aksaklı, Şadan Aysul, Taha Yurduseven, Görkem Çetin, Enes Abi, [MENTION=15036]arap[/MENTION]orenli, Atılgan Aysul, Asarcıklı, Bilal Tıraşçı.
Fotoğraf karesinde o an da bulunmayan Emrah Aktaş, ve gelen diğer misafirlerimize çok teşekkürler. Daha nice büyük küçük tüm buluşmalarda beraber olmak dileğiyle...[emoji41][emoji1303]

Umarım bu buluşma, daha planlı ve herkese ulaşacak şekilde ilan olur. Şahsım adına katılmak isterdim, fakat geç haberim oldu ve net bir ilan olmadı. Bu buluşmaya ön ayak olup emek sarf edenlerin, duyuru noktasında daha hassas olmalarını rica ediyorum. Saygılarımla.

• Beğen
Tepkiler: ASARCIKLI
Bilal tirasci kardeşimize özelden cep telefonu numara larnizi gönderirseniz trakkulup Eskişehir WhatsApp grubuna ekler sizler i
Benide eklermi.
Yoksa girişte üzerimdeki buzlardan tanınıp yakalanırmıyım. :)

Birde bu erdal ne yer,ne içer.
Nasıl genç kalmış soruldumu yokkk.
Buluşmayı tazelemek ve sormak lazım.