Hattat a50

Bu a50 ler fiyatları gayet makul. Tavsiye edermisiniz üzerindeki motor nedir? Pompa yapısı da düz bana cazip geliyor sizlerin de yorumlarını almak isterim.

Hattat A50'lerde Hattat marka 4 silindirli motor var. Zannedersem Çin malı. Hidrolik ve şanzıman Hema'nın. 4x4 kullanan birinden sorduydum, nazik bir traktör olduğunu zorlamaya gelmeyeceğini söyledi. Başka birinden sordum 2011 modeli vardı o memnundu, hiç sorun yaşamamıştı.
Benim tavsiyem biraz üzerine katıp Perkins motorlu olanlarından bakmanızdır.

• Beğen
Tepkiler: murat1919
Hattat'tın geneli için söylersek bizdeki marka takıntısı olması ve 2. elde hızlı satış için pek tercih edilmiyor. Halbuki bildiğim kadarıyla motor, hidrolik ve şanzıman Erkunt ve MF Uzel'le aynı.
Ve birçok parçası kendi üretimi.

• Beğen
Tepkiler: murat1919

Bu a50 ler fiyatları gayet makul. Tavsiye edermisiniz üzerindeki motor nedir? Pompa yapısı da düz bana cazip geliyor sizlerin de yorumlarını almak isterim.
Facebook Hattat grubunda okudum. Hattat A50 ile ilgili bir üye yazmış. [MENTION=76199]The_Hoca[/MENTION] Ustam sizin bu konuda görüşünüz nedir?
"Biliyor muydunuz!!? Hattat A50 ler ve 4 silindirlik motora sahip olup, güzel bir pompa ayarı ile 62 bg lik güce çıkabiliyor. Ve ayrıca bu güç artışından sonra bile, 240 lık massey den daha az yakıt yakıyor. Ve en güzel yanı pompası. Yani yakıt olarak ne koyarsanız koyun, asla sorun çıkarmıyor. Perkins bir motor 10 bin liraya rektefiye olurken; A50, 4 silindirli hattat motorlar, 2500 liraya motoru a dan z ye yenilenebiliyor. Not: Tecrübe tesadüfle değil, tekrarla kazanılır."
https://www.facebook.com/groups/hattattraktor/permalink/10156215828556200/

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
Sıcak hava performansı nasıldır, kuyruk mili gücü ekipmanlara ne kadar yeterlidir, yem karma makinesinde ve ot biçme işlerinde emsallerinden farkı var mıdır?İkinci elde ve hızlı nakite çevirmede çiftçiye hitap edebilir mi, örneğin servis bir bölgedeki traktörlerin servis ihtiyaçlarını çok traktör varsa daha uygun imkanlarla giderebilir.Servis ve yedek parça ulaşılabilirliği bizim için önemlidir.

• Beğen
Tepkiler: isyankar1985