Tarım & Çiftlik İşleri İçin Uygun Traktör Arıyorum ( Kepçeli )

Tek çeker olsun çift çeker olsun
Bütün marka ve modelleri kullandım test ettim.günmak çok iyi lakin takmatik değil
Özkan kullanışlı sağlam ve seri çalışır lakin bir miktar pahalıdır
Sizde muhakkaki kullanmışınızdır kepçe test etmeden almayın derim
Satış sonrası hizmetlerindende memnunum açıkcası
5060 kepçe için güzel bir tercih bende düşünmüştüm
Ama aklımda hep 6000 serisi john deere var.
Fakat fayda zarar yakıt arıza fiyat parametrelerini düşündüğümde mekanik 110 hp zetor fl 3500 özkan için uygun görgüm kepçe dahil fiyat 90 ı bulmaz.
Ben piyasaya çalışıyorum yanlız bunu göz önünde bulundurun
Olmadık yerlerde olmadık işler çıkıyor yapıyoruz
Yukarıda videosunu attığım zetor ön dingilden ve shuttle dan arıza verdi mesela 500 saatde
Birazda bizim hatamızdan oldu.
İsterseniz tel anlatıyım uzun oluyor[emoji102]
0 532 451 15 45

Verdiğiniz Bilgilerden Dolayı Teşekkür Ederim Agusta80.

36 ileri 16 geri vites seceneği olan bi traktör. Her vitesi 3 e bölüyor. Yol kuyruk mili var kepçede nh den case den deutzdan daha fazla randıman alırsın. Kepceye çok uyumlu traktör

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Landini Yakından Tanıdığım Ve Kullandığım Traktör Gerek Yakıt Gerek Kuvvet Oldukça İyi Bir Traktör Lakin Vites'i Bana Biraz Düşük Geliyor Ayrıca Kabin İçi Biraz Dar Onun Dışında Yedek Parça Çok Pahalı Bakalım Yine Bunlara Rağmen Landini'de olabilir Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim Onur Bey.

50 saatte şarj dinamosu arıza yaptı, traktör 3 aylık iken marş dinamosu arıza yaptı. Bunlar garantiden karşılandı. E lift teli iki defa,tren teli ve debriyaj teli koptu. (Teldir kopar çok büyük sorun değil.)
2500 saatte motorda belli belirsiz ses değişikliği oldu servise götürdüm zaman dişlileri aşınmış dedi. Söktük ki 2 ve 3 no lu piston kepleri kırık blokta da kılcal çatlaklar var. Zaman dişlileri, blok,kepler ve sekmanlar değişti,yani motor yaptırdık 2500 saatte.100 saat sonrada hidrolik hassasiyeti arızalandı.Bu arada da klima iki defa arızalandı. Ön lestiklerde de dengesiz aşınma var.Dışlar bitti iç kısımları hala yeni gibi. Severek aldığımız traktör bizi çok üzdü.
Bu traktörün tüm bakımları serviste ve zamanında yapıldı.
Sen söyle şimdi toprağım nasıl tavsiye edeyim case jx serisini. Bence uzak durulması gereken traktörler.

Jx'Serisini Eledim Artık Gerçektende Arızası Bol olan bir traktörmüş yarı yolda kalmak istemem açıkçası ve kimse kalmak istemez Verdiğiniz Tavsiyeler İçin Teşekkür ederim sinan bey.

Memnunum. Debriyaj sert, ama hattat t4000 serisi hi-shift takmak istiyorum ve takacağım. O zaman Power shuttle gibi olacak IMG-20190214-WA0005.jpg

• Beğen
Tepkiler: Şaban Oyman

Yerlileri eleyin derim , parça tamam ucuz ve bol ama Avrupa lar da kolay kolay arıza vermiyor. Kepce sonradan takılacaksa Özkan Kepce gerçekten güzel. Ben TD 75 traktöre fl3500 taktırdım.
Td kepçede pek hoşuma gitmedi.
Bir kullanıcı olarak tavsiyelerim ;
-güçlü pompa yani gaz vermeden de hızlı kaldıracak
- cam tavan
- yağlı balata

50 saatte şarj dinamosu arıza yaptı, traktör 3 aylık iken marş dinamosu arıza yaptı. Bunlar garantiden karşılandı. E lift teli iki defa,tren teli ve debriyaj teli koptu. (Teldir kopar çok büyük sorun değil.)
2500 saatte motorda belli belirsiz ses değişikliği oldu servise götürdüm zaman dişlileri aşınmış dedi. Söktük ki 2 ve 3 no lu piston kepleri kırık blokta da kılcal çatlaklar var. Zaman dişlileri, blok,kepler ve sekmanlar değişti,yani motor yaptırdık 2500 saatte.100 saat sonrada hidrolik hassasiyeti arızalandı.Bu arada da klima iki defa arızalandı. Ön lestiklerde de dengesiz aşınma var.Dışlar bitti iç kısımları hala yeni gibi. Severek aldığımız traktör bizi çok üzdü.
Bu traktörün tüm bakımları serviste ve zamanında yapıldı.
Sen söyle şimdi toprağım nasıl tavsiye edeyim case jx serisini. Bence uzak durulması gereken traktörler.

Bu gibi yorumlar çok önemli. Teşekkür ediyorum.

[video=youtube;L6nYVKaOnPo]https://www.youtube.com/watch?v=L6nYVKaOnPo[/video]

Karşılaştırmada dikkat edilen özellikler var, fakat kataloglarda yeterli bilgi yok, aksların yük kapasitesi v.s. bilmiyoruz.