TR6 140 ne kadar?

Ustam buna bakmani oneririm IMG_6026.JPG

Liste fiyatları tavan fiyatlarıdır, her firma esneklik yapıyor, kampanya, fuar indirimleri v.s. oluyor.Kasko değerini öğrenip yakın fiyat teklif etmek bizce doğru olanıdır.
The_Hoca bey yapmış olduğunuz yorumları ilgiyle ve hevesle takip ediyorum .
Çok faydalı bilgiler paylasiyorsunuz , bazı yabancı siteleri ve forumlarida takip ediyorsunuz sanırım , bunlar kolay işler değil , bazı yabancı kaynaklardan translate ile çevirip bizimle paylasiyorsunuz sanırım . Bu tarz paylaşımlarda kaynağın orjinalinide paylaşmanız mümkün mü ? Bazen translate çok anlamlı olmayabiliyor , bilgiler için şimdiden teşekkürler .

The_Hoca bey yapmış olduğunuz yorumları ilgiyle ve hevesle takip ediyorum .
Çok faydalı bilgiler paylasiyorsunuz , bazı yabancı siteleri ve forumlarida takip ediyorsunuz sanırım , bunlar kolay işler değil , bazı yabancı kaynaklardan translate ile çevirip bizimle paylasiyorsunuz sanırım . Bu tarz paylaşımlarda kaynağın orjinalinide paylaşmanız mümkün mü ? Bazen translate çok anlamlı olmayabiliyor , bilgiler için şimdiden teşekkürler .

İngilizce çok çok iyi derecede biliyorum, 2 yıldan beridir, gazete okur gibi yabancı forumları izliyorum, ne tür konularda paylaşım bekliyorsunuz.

İngilizce çok çok iyi derecede biliyorum, 2 yıldan beridir, gazete okur gibi yabancı forumları izliyorum, ne tür konularda paylaşım bekliyorsunuz.
Tam da demek istediğim bu , sizin gibi teknik derinlikte yorum yapan ve katkı yapan çok az üye arkadaş var forumda .
Yabancı forumlardan alintilama veya faydalanma diyelim yaptığınızda bunu da paylaşma şansınız var mı?
Yanlış anlaşılmasın , size karşı tutumum da bir art niyet yok , yazdığım gibi paylaşımlarınızı takdir ediyorum , orijinal kaynaktan faydalanma sansinida bizlere verirseniz çok memnun olurum .
Bizlere onerebileceginiz yabancı forum vb kaynaklar varsa çok mutlu olurum .
Tekrardan teşekkürler .

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca ve srtys