Ayçiçek 2019

Bulgaristanda çeltik ekimi var mı bilginiz nedir tarla kiraları vb zorlukları biz kiralamaya tarla bulamıyoruz samsunda siz bulgaristanda bulmuşsunuz nasil başladi serüveniniz
Merhabalar çeltik ekimi var plovdiv pazarcık bölgesinde ekiliyor genel olarak meriç ipsala tarafından türkler ekiyor kiralar 60 euro civarında diye duymuştum ama tam kesin değil soydan grup var edirneli 12000 dönüm ekiyor diye duydum geçen yıl benim bulundugum bölgeye 100 km civarında sıralama da kapalı sistem vanali dediler

Merhabalar çeltik ekimi var plovdiv pazarcık bölgesinde ekiliyor genel olarak meriç ipsala tarafından türkler ekiyor kiralar 60 euro civarında diye duymuştum ama tam kesin değil soydan grup var edirneli 12000 dönüm ekiyor diye duydum geçen yıl benim bulundugum bölgeye 100 km civarında sıralama da kapalı sistem vanali dediler
Sizin nasil akliniza geldi bulgaristanda tarim yapmak yada isteyen tarla bulabilir mi orda

Sizin nasil akliniza geldi bulgaristanda tarim yapmak yada isteyen tarla bulabilir mi orda
Benim eşim burali türkiye de çalışma imkanı yoktu mecburen burada 5 yıl çalışması gerekiyordu o yüzden geldik buraya 30 dönüm le başladım ben bu ise yavaş yavaş bu duruma geldim burada tarla bulunabilirsiniz emlakçılar var onlar kiralıyor geçmişte ucuz fiyata kiralamışlar 20 30 yıllık şimdi çok büyük paralar kazaniyorlar mal sahibinden bulunursa daha uygun fiyat olur