Tarım Vlog #10 || 300 TL’ye Basınçlı Yıkama Makinesi

Hazneye detarjanı koyuyosun haznenin içinde ince bi hortum var ona dikkat et haznenin en dibinde dursun dibinden başlasın yani detarjanı çektirmeye.
Sonra tabancanın ucunda suyun tanziğini ayarlayan parçayı ileri it.
Köpük atıyor
anladım çok sağolun, peki herhangi bir deterjan koyabilir miyiz? deterjanın yoğunluğu farkeder mi yani.. bulaşık deterjanı koysak nasıl olur
Altında kapaklı ,bir bölme var 1litre den biraz fazla aliyo tabancanı ucunu el ile döndürdüğünüzde köpük moduna geçiyor[emoji4]

teşekkürler :)

Bulaşık detarjanı ile yıkıyoruz bizde. Haznenin yarısına kadar detarjan kalan yarısını su ile dolduruyorum. İyi köpüren bi detarjan herzaman iyidir[emoji2]
Bide eğer bulabilirseniz petrol ofislerinde yada otoyıkamalarda kullandıkları ilaçlı köpükler çok iyi. Traktör deki yağ ve benzeri lekeleri cıkartıyor.

300 liralık makinanın basıncı yetersiz kalır Traktör ekipman İçin 140 bar ve üzeri düzgün bir alet lazım Ben Karcher k5 full control kullanıyorum 1.5 saat aralıksız kullanımda yaptım sorunsuz memnun kalarak kullanmaya devam ediyoruz Karcherın başlangıç seviyeleri de yetersiz K5 ve üzeri düzgün yıkıyor....

58FC329E-E8A3-4995-829B-7EAF47667D5F.jpg

IMG_2193.JPG

Sen yaparsın abi. Bir tane kompresör tüpü gibi çıkma birşey bulsan yaparsın abi. Üstten su ve hava girişi zaten bir T ve vanalara bakar. Yan tarafından da iki delik delip gösterge ve hava çıkışı yaptın mı olay biter. İyiyim abi seni sormalı?
buluşma olmadı eksik kaldık,
alıştım size,şimdi böyle yazışıyoruz.
kendine iyi bak.