4.65 tarla sürümü

2007 65 80 tümoda nasıl oluyo hayret .şimdi ben servise gidip bu traktörün lda sını aç dediğimde bana oneymiş derse napacam [emoji1]
LDA yeni birşey değilki 2006 zetorda bile var benim gördüğüm.

Öyle birşey derse sende git 5 dk bi köşede utanda gel dersin.. [emoji23][emoji23][emoji23]

• Beğen
Tepkiler: murat1919
2007 65 80 tümoda nasıl oluyo hayret .şimdi ben servise gidip bu traktörün lda sını aç dediğimde bana oneymiş derse napacam [emoji1]
Bu lda 1980 yillardan beri var zaten ben 450,480 fiat zamanindan biliyorum.Yalniz benim tahminim.Bu lda zaten çalışıyor olmali.Çalışmayan bir parça takilmaz sanirim.Olsa olsa pompaya müdahale edilip ayari nasil açılıyor ise sanirim lda da bu şekilde müdahale edilip ayari açılıyor.Bundan sonra da biraz yakit az da olsa artiyordur.

Bu lda 1980 yillardan beri var zaten ben 450,480 fiat zamanindan biliyorum.Yalniz benim tahminim.Bu lda zaten çalışıyor olmali.Çalışmayan bir parça takilmaz sanirim.Olsa olsa pompaya müdahale edilip ayari nasil açılıyor ise sanirim lda da bu şekilde müdahale edilip ayari açılıyor.Bundan sonra da biraz yakit az da olsa artiyordur.
450 480 de lda varmı diyorsunuz [emoji47]

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10
LDA aktifleştirmek diye birşey yok.lda bayılan motorun emme manifoldunda biriken turbo basıncı ile diyafram bir mil ile çalışarak motora ekstra yakıt verir. Ustaların yaptığı olay diyaframın daha az basınçta çalışmasını sağlamak. LDA ayarını arttırarak yakıt düştü demek net bir sonuç değildir yerine göre düşer yerine göre artar 65 hp lik motor yerine göre olur 75 hp yerine göre 65 hp