TRAKYA BULUŞMASI EDİRNE

Arkadaşlar bildiğiniz üzre yeni mekan açtım mekanımda siz değerli trakklüp ailesini görmek isterim gerekli organizasyon için uygulama başlatmak istiyorum görüşlerinizi paylaşmanızdan mutluluk duyarım trakya buluşması için gelin birlikte tarih belirleyelim hep birlikte buluşup sohbet edelim gelecek yarınlara fotoğraflar biriktirelim dostluklar kuralım buluşmamız profosyonel bir buluşma olsun tanıyan bilen arkadaşlarımız ziraat mühendislerine başvuralim seminer tarzında bilgi paylaşabileceğimiz buluşmalar düzenleyelim yaprak gübrelerini anlatan bilen arkadaşlarımız çiftçilerimizi bilgilendirsinler kampanyalar düzenlesinler bizler köylü olarak gelsinler ürünlerini pazarlasınlar üretici kardeşlerimizde bu konu ile ilgili fikirlerini paylaşsınlar bu buluşmalar tekrarlansın saygılar 1551442144414.jpgIMG_20190309_201741.jpgIMG_20190309_201747.jpg

Arkadaşlar bildiğiniz üzre yeni mekan açtım mekanımda siz değerli trakklüp ailesini görmek isterim gerekli organizasyon için uygulama başlatmak istiyorum görüşlerinizi paylaşmanızdan mutluluk duyarım trakya buluşması için gelin birlikte tarih belirleyelim hep birlikte buluşup sohbet edelim gelecek yarınlara fotoğraflar biriktirelim dostluklar kuralım buluşmamız profosyonel bir buluşma olsun tanıyan bilen arkadaşlarımız ziraat mühendislerine başvuralim seminer tarzında bilgi paylaşabileceğimiz buluşmalar düzenleyelim yaprak gübrelerini anlatan bilen arkadaşlarımız çiftçilerimizi bilgilendirsinler kampanyalar düzenlesinler bizler köylü olarak gelsinler ürünlerini pazarlasınlar üretici kardeşlerimizde bu konu ile ilgili fikirlerini paylaşsınlar bu buluşmalar tekrarlansın saygılarEkli dosyayı görüntüle 35831Ekli dosyayı görüntüle 35833Ekli dosyayı görüntüle 35834

Yer neresi! Hayırlı olsun. Ben hafta içi merkezdeyim hep. Aras cafenin oralarda ev.

• Beğen
Tepkiler: MAVİSERF